Κατηγορία προϊόντος

BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 2,5mm
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 2,5mm

BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 2,5mm

0183591
€ 1.29 €0.43/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ PRO 6mm
BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ PRO 6mm

BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ PRO 6mm

0183674
€ 1.39 InStock
Σε απόθεμα
EINHELL S-CASE 10ΤΜΧ ΤΡΥΠΑΝΙΑ ΠΕΤΡΑΣ
EINHELL S-CASE 10ΤΜΧ ΤΡΥΠΑΝΙΑ ΠΕΤΡΑΣ

EINHELL S-CASE 10ΤΜΧ ΤΡΥΠΑΝΙΑ ΠΕΤΡΑΣ

0263575
€ 14.99 InStock
Σε απόθεμα
EINHELL ΜΠΑΤΑΡΙΑ 18V 3AH SEAL
EINHELL ΜΠΑΤΑΡΙΑ 18V 3AH SEAL
-20%

EINHELL ΜΠΑΤΑΡΙΑ 18V 3AH SEAL

0268821
  €74.99  
€ 59.99 InStock
Σε απόθεμα
ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΝΟ.80 150MM
ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΝΟ.80 150MM

ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΝΟ.80 150MM

0013299
€ 0.59 InStock
Σε απόθεμα
BOSCH ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ ΕΠΙΠΕΔΟΣ ACS 46 V BF, 230 MM, 1,9 MM
BOSCH ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ ΕΠΙΠΕΔΟΣ ACS 46 V BF, 230 MM, 1,9 MM

BOSCH ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ ΕΠΙΠΕΔΟΣ ACS 46 V BF, 230 MM, 1,9 MM

0221784
€ 4.39 InStock
Σε απόθεμα
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ PH 3
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ PH 3

ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ PH 3

0233154
€ 0.89 €0.45/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
TOPEX 1000PCS ΚΛΙΠ ΣΥΝΔΕΤΗΡΕΣ 6mm
TOPEX 1000PCS ΚΛΙΠ ΣΥΝΔΕΤΗΡΕΣ 6mm

TOPEX 1000PCS ΚΛΙΠ ΣΥΝΔΕΤΗΡΕΣ 6mm

0176130
€ 0.79 InStock
Σε απόθεμα
STANLEY SANDING SHEETS 60G
STANLEY SANDING SHEETS 60G

STANLEY SANDING SHEETS 60G

0216080
€ 3.99 €66.50/1 kg InStock
Σε απόθεμα
SADU ALUMINIUM OXIDE FLAP DISC 115 Z80
SADU ALUMINIUM OXIDE FLAP DISC 115 Z80

SADU ALUMINIUM OXIDE FLAP DISC 115 Z80

0237791
€ 1.59 InStock
Σε απόθεμα
BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-TIN 2mm
BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-TIN 2mm

BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-TIN 2mm

0183620
€ 1.29 €0.65/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
SADU ΔΙΣΚΟΣ ΓΙΑ VELRCO ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ 125MM
SADU ΔΙΣΚΟΣ ΓΙΑ VELRCO ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ 125MM

SADU ΔΙΣΚΟΣ ΓΙΑ VELRCO ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ 125MM

0237786
€ 3.79 InStock
Σε απόθεμα
INGCO FBLI2060 ΜΠΑΤΑΡΙΑ 20V 6AH
INGCO FBLI2060 ΜΠΑΤΑΡΙΑ 20V 6AH

INGCO FBLI2060 ΜΠΑΤΑΡΙΑ 20V 6AH

0259733
€ 74.99 InStock
Σε απόθεμα
KREATOR ΣΕΤ ΤΡΥΠΑΝΙΩΝ 16 ΤΕΜΑΧΙΑ
KREATOR ΣΕΤ ΤΡΥΠΑΝΙΩΝ 16 ΤΕΜΑΧΙΑ

KREATOR ΣΕΤ ΤΡΥΠΑΝΙΩΝ 16 ΤΕΜΑΧΙΑ

0262512
€ 13.99 InStock
Σε απόθεμα
EINHELL ΔΙΣΚΟΙ ΚΟΠΗΣ 50ΤΜΧ
EINHELL ΔΙΣΚΟΙ ΚΟΠΗΣ 50ΤΜΧ

EINHELL ΔΙΣΚΟΙ ΚΟΠΗΣ 50ΤΜΧ

0277270
€ 34.99 InStock
Σε απόθεμα
STANLEY COBALT&INOX DRILL 8MM
STANLEY COBALT&INOX DRILL 8MM

STANLEY COBALT&INOX DRILL 8MM

0168856
€ 6.99 InStock
Σε απόθεμα
EINHELL M-CASE ΣΕΤ ΤΡΥΠΑΝΙΑ 39ΤΜΧ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΡΟΥΣΗ
EINHELL M-CASE ΣΕΤ ΤΡΥΠΑΝΙΑ 39ΤΜΧ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΡΟΥΣΗ

EINHELL M-CASE ΣΕΤ ΤΡΥΠΑΝΙΑ 39ΤΜΧ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΡΟΥΣΗ

0263572
€ 24.99 InStock
Σε απόθεμα
STANLEY ΣΕΤ 30 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΥΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ
STANLEY ΣΕΤ 30 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΥΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ

STANLEY ΣΕΤ 30 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΥΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ

0267817
€ 22.99 InStock
Σε απόθεμα
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 2,5mm
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 2,5mm

BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 2,5mm

0183607
€ 1.59 €0.53/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 3mm
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 3mm

BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 3mm

0183608
€ 1.59 €0.53/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
ΚΟΦΤΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ RHODIUS KSMK 115X3X22.23MM
ΚΟΦΤΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ RHODIUS KSMK 115X3X22.23MM

ΚΟΦΤΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ RHODIUS KSMK 115X3X22.23MM

0206171
€ 1.39 InStock
Σε απόθεμα
SADU ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ 230x3,0mm
SADU ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ 230x3,0mm

SADU ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ 230x3,0mm

0221878
€ 2.59 InStock
Σε απόθεμα
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ T40
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ T40

ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ T40

0233164
€ 0.89 €0.45/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
STANLEY IRON DRILL 8MM HSS-R
STANLEY IRON DRILL 8MM HSS-R

STANLEY IRON DRILL 8MM HSS-R

0168830
€ 1.79 InStock
Σε απόθεμα