Κατηγορία προϊόντος

AREF ΑΛΥΣΙΔΑ 6mm 1M 28x22,2mm
AREF ΑΛΥΣΙΔΑ 6mm 1M 28x22,2mm

AREF ΑΛΥΣΙΔΑ 6mm 1M 28x22,2mm

0172261
€ 4.19 InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER METAL PIPE CLAMPS 28MM 6PCS
FRIULSIDER METAL PIPE CLAMPS 28MM 6PCS

FRIULSIDER METAL PIPE CLAMPS 28MM 6PCS

0177583
€ 1.79 €0.30/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER FORGET EYE 12X50 2PCS
FRIULSIDER FORGET EYE 12X50 2PCS

FRIULSIDER FORGET EYE 12X50 2PCS

0180590
€ 3.69 €1.85/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
COBRA 750SE ΕΙΣΔΟΧΗ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΑΓΚΙΣΤΡΟ 4MM (+ ΒΙΔΕΣ) 2PCS
COBRA 750SE ΕΙΣΔΟΧΗ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΑΓΚΙΣΤΡΟ 4MM (+ ΒΙΔΕΣ) 2PCS

COBRA 750SE ΕΙΣΔΟΧΗ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΑΓΚΙΣΤΡΟ 4MM (+ ΒΙΔΕΣ) 2PCS

0214598
€ 3.69 €1.85/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FLUTED DOWEL 100CM DIAMETER 12
FLUTED DOWEL 100CM DIAMETER 12

FLUTED DOWEL 100CM DIAMETER 12

0010103
€ 1.19 InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER SELFDRILLING SCREW 3,9X16 50PCS
FRIULSIDER SELFDRILLING SCREW 3,9X16 50PCS

FRIULSIDER SELFDRILLING SCREW 3,9X16 50PCS

0177790
€ 1.99 €0.04/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER ZINC COLLAR NLN.PLUG 20MM 4PCS
FRIULSIDER ZINC COLLAR NLN.PLUG 20MM 4PCS

FRIULSIDER ZINC COLLAR NLN.PLUG 20MM 4PCS

0177754
€ 2.19 €0.55/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER CORNER SCREW BRASS 10X70 5PCS
FRIULSIDER CORNER SCREW BRASS 10X70 5PCS

FRIULSIDER CORNER SCREW BRASS 10X70 5PCS

0177937
€ 2.79 €0.56/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ 6ΜΜ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ
ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ 6ΜΜ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ

ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ 6ΜΜ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ

0177287
€ 3.89 €0.19/1 kg InStock
Σε απόθεμα
HILTI THREADED STUD HDB27/50 PCS
HILTI THREADED STUD HDB27/50 PCS

HILTI THREADED STUD HDB27/50 PCS

0011588
€ 8.99 €0.18/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER ZINC COLLAR NYLON PLUG 10MM 4PCS
FRIULSIDER ZINC COLLAR NYLON PLUG 10MM 4PCS

FRIULSIDER ZINC COLLAR NYLON PLUG 10MM 4PCS

0177749
€ 2.39 €0.60/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
COBRA 171RE ΤΡΙΠΛΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ 5MM ΛΕΥΚΟ (+ ΒΙΔΕΣ+ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ+ΑΡΙΔΑ) 15PCS
COBRA 171RE ΤΡΙΠΛΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ 5MM ΛΕΥΚΟ (+ ΒΙΔΕΣ+ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ+ΑΡΙΔΑ) 15PCS

COBRA 171RE ΤΡΙΠΛΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ 5MM ΛΕΥΚΟ (+ ΒΙΔΕΣ+ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ+ΑΡΙΔΑ) 15PCS

0214572
€ 6.89 €0.46/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
WADFOW ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ 8MM - ΚΙΤΡΙΝΟ
WADFOW ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ 8MM - ΚΙΤΡΙΝΟ

WADFOW ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ 8MM - ΚΙΤΡΙΝΟ

0277891
€ 1.39 InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER CHIPBOARD SCREW 3,5X25 50PCS
FRIULSIDER CHIPBOARD SCREW 3,5X25 50PCS

FRIULSIDER CHIPBOARD SCREW 3,5X25 50PCS

0177839
€ 1.19 €0.02/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER CORNER HOOK 17X35 15PCS
FRIULSIDER CORNER HOOK 17X35 15PCS

FRIULSIDER CORNER HOOK 17X35 15PCS

0177891
€ 1.39 €0.09/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
ΣΧΟΙΝΙ ΣΙΣΑΛ ΣΤΡΙΦΤΟ 30ΜM ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ
ΣΧΟΙΝΙ ΣΙΣΑΛ ΣΤΡΙΦΤΟ 30ΜM ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ

ΣΧΟΙΝΙ ΣΙΣΑΛ ΣΤΡΙΦΤΟ 30ΜM ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ

0251110
€ 7.79 €7.79/1 m InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER CORNER SCREW BRASS 6X20 15PCS
FRIULSIDER CORNER SCREW BRASS 6X20 15PCS

FRIULSIDER CORNER SCREW BRASS 6X20 15PCS

0177915
€ 1.39 €0.09/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
AREF ΑΛΥΣΙΔΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2mm 1M
AREF ΑΛΥΣΙΔΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2mm 1M

AREF ΑΛΥΣΙΔΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2mm 1M

0181743
€ 2.19 InStock
Σε απόθεμα
ΒΙΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΣΗ - 10 ΤΜΧ
ΒΙΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΣΗ - 10 ΤΜΧ

ΒΙΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΦΡΑΓΙΣΗ - 10 ΤΜΧ

0268186
€ 10.49 InStock
Σε απόθεμα
ΛΑΜΑΚΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ 120Χ40MM
ΛΑΜΑΚΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ 120Χ40MM

ΛΑΜΑΚΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ 120Χ40MM

0115168
€ 0.49 InStock
Σε απόθεμα
FISCHER SX 5X25 K PLUG
FISCHER SX 5X25 K PLUG

FISCHER SX 5X25 K PLUG

0125106
€ 2.89 €0.06/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
AREF ΑΛΥΣΙΔΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΣΠΡΗ 7mm 1M
AREF ΑΛΥΣΙΔΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΣΠΡΗ 7mm 1M

AREF ΑΛΥΣΙΔΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΣΠΡΗ 7mm 1M

0176543
€ 2.09 InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER CORN.SCREW BRASS 17X35 15PCS
FRIULSIDER CORN.SCREW BRASS 17X35 15PCS

FRIULSIDER CORN.SCREW BRASS 17X35 15PCS

0177904
€ 3.39 €0.23/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
FRIULSIDER MEDIUM HEVEY SHIELD ANCHOR 14X55 2PCS
FRIULSIDER MEDIUM HEVEY SHIELD ANCHOR 14X55 2PCS

FRIULSIDER MEDIUM HEVEY SHIELD ANCHOR 14X55 2PCS

0177666
€ 3.79 €1.90/1 pcs InStock
Σε απόθεμα