Κατηγορία προϊόντος

COSMOSLAC SEALER ΣΠΡΕΪ 0.5L - ΜΑΥΡΟ
COSMOSLAC SEALER ΣΠΡΕΪ 0.5L - ΜΑΥΡΟ

COSMOSLAC SEALER ΣΠΡΕΪ 0.5L - ΜΑΥΡΟ

0267718
€ 7.99 €15.98/1 l InStock
Σε απόθεμα
DELI ΡΟΛΟ ΚΟΛΛΑΣ 8MM
DELI ΡΟΛΟ ΚΟΛΛΑΣ 8MM

DELI ΡΟΛΟ ΚΟΛΛΑΣ 8MM

0294177
€ 1.49 InStock
Σε απόθεμα
PATTEX BENZINOKOLLA REVSTI x 300 GR
PATTEX BENZINOKOLLA REVSTI x 300 GR

PATTEX BENZINOKOLLA REVSTI x 300 GR

0133438
€ 11.39 €37.97/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PATTEX SP101 ΑΦΡΟΣ 750ML
PATTEX SP101 ΑΦΡΟΣ 750ML

PATTEX SP101 ΑΦΡΟΣ 750ML

0194843
€ 12.69 €16.92/1 l InStock
Σε απόθεμα
MOTIP ΣΤΟΚΟΣ ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΜΕ ΦΙΜΕΡ ΓΥΑΛΙ 500GR
MOTIP ΣΤΟΚΟΣ ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΜΕ ΦΙΜΕΡ ΓΥΑΛΙ 500GR

MOTIP ΣΤΟΚΟΣ ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΜΕ ΦΙΜΕΡ ΓΥΑΛΙ 500GR

0216114
€ 9.99 €19.98/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΦΕ 5KG
ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΦΕ 5KG

ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΦΕ 5KG

0217747
€ 7.89 €1.58/1 kg InStock
Σε απόθεμα
GORILLA SUPER ΚΟΛΛΑ GEL 15G
GORILLA SUPER ΚΟΛΛΑ GEL 15G

GORILLA SUPER ΚΟΛΛΑ GEL 15G

0195381
€ 10.89 InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΛΕΥΚΟ 5KG
ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΛΕΥΚΟ 5KG

ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΛΕΥΚΟ 5KG

0070956
€ 6.69 €1.34/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΜΠΕΖ 4KG
ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΜΠΕΖ 4KG

ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΜΠΕΖ 4KG

0217755
€ 7.49 €1.87/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ALCHIMICA ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΚΗ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΜΑΣΤΙΧΗ 150 ΚΟΚΚΙΝΟ 600CC
ALCHIMICA ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΚΗ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΜΑΣΤΙΧΗ 150 ΚΟΚΚΙΝΟ 600CC
Only Mono Price

ALCHIMICA ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΚΗ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΜΑΣΤΙΧΗ 150 ΚΟΚΚΙΝΟ 600CC

0232092
€ 5.29 €8.82/1 l InStock
Σε απόθεμα
PATTEX RE-NEW ΣΙΛΙΚΟΝΗ-ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ WHITE 280ML
PATTEX RE-NEW ΣΙΛΙΚΟΝΗ-ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ WHITE 280ML

PATTEX RE-NEW ΣΙΛΙΚΟΝΗ-ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ WHITE 280ML

0244508
€ 14.49 €51.75/1 l InStock
Σε απόθεμα
SENFINECO RTV GASKET MAKER SILICONE (9931) ΚΟΚΚΙΝΗ 100GR
SENFINECO RTV GASKET MAKER SILICONE (9931) ΚΟΚΚΙΝΗ 100GR

SENFINECO RTV GASKET MAKER SILICONE (9931) ΚΟΚΚΙΝΗ 100GR

0249716
€ 5.99 €59.90/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PELESET 20 5KG - ΜΑΥΡΟ
PELESET 20 5KG - ΜΑΥΡΟ

PELESET 20 5KG - ΜΑΥΡΟ

0273690
€ 9.99 €2.00/1 kg InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM VIVEDUR BLOCK ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ 3L
VIVECHROM VIVEDUR BLOCK ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ 3L

VIVECHROM VIVEDUR BLOCK ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ 3L

0202857
€ 39.29 €13.10/1 l InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙΖΟ 4KG
ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙΖΟ 4KG

ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙΖΟ 4KG

0217754
€ 8.99 €2.25/1 kg InStock
Σε απόθεμα
GORILLA ΕΠΟΞΙΚΗ ΚΟΛΛΑ 25ML
GORILLA ΕΠΟΞΙΚΗ ΚΟΛΛΑ 25ML

GORILLA ΕΠΟΞΙΚΗ ΚΟΛΛΑ 25ML

0195378
€ 10.69 InStock
Σε απόθεμα
PARABOND C-60 PVC AND CPVC PRIMER 125ML ΜΩΒ
PARABOND C-60 PVC AND CPVC PRIMER 125ML ΜΩΒ

PARABOND C-60 PVC AND CPVC PRIMER 125ML ΜΩΒ

0011358
€ 9.49 €73.00/1 l InStock
Σε απόθεμα
PATTEX ΓΚΡΙΖΑ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ SP101 280ML
PATTEX ΓΚΡΙΖΑ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ SP101 280ML

PATTEX ΓΚΡΙΖΑ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ SP101 280ML

0137956
€ 11.99 €42.82/1 l InStock
Σε απόθεμα
TANGIT UNI-LOCK TIF ΈΤΟΙΜΟ ΠΟΛΥΪΝΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ 80M
TANGIT UNI-LOCK TIF ΈΤΟΙΜΟ ΠΟΛΥΪΝΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ 80M

TANGIT UNI-LOCK TIF ΈΤΟΙΜΟ ΠΟΛΥΪΝΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ 80M

0181074
€ 9.99 €124.88/1 l InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΜΑΥΡΟΣ 5KG
ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΜΑΥΡΟΣ 5KG

ISOMAT ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CG2 ΜΑΥΡΟΣ 5KG

0217745
€ 9.79 €1.96/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΓΚΡΙΖΟ 4KG
ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΓΚΡΙΖΟ 4KG

ISOMAT SMALTO 1-8 ΥΔΑΤΑΠΩΘΗΤΙΚΟΣ ΕΓΧΡΩΜΟΣ ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΗΣ ΥΦΗΣ ΓΚΡΙΖΟ 4KG

0217752
€ 7.99 €2.00/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΗ ΡΗΤΙΝΗ 1KG
ISOMAT ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΗ ΡΗΤΙΝΗ 1KG

ISOMAT ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΗ ΡΗΤΙΝΗ 1KG

0218613
€ 6.49 €6.49/1 kg InStock
Σε απόθεμα
SIKA SIKAFLEX ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ & ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΙΚΟ WHITE 290ML
SIKA SIKAFLEX ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ & ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΙΚΟ WHITE 290ML

SIKA SIKAFLEX ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ & ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΙΚΟ WHITE 290ML

0231987
€ 9.39 €32.38/1 l InStock
Σε απόθεμα
GRIFFON CPVC ΚΟΛΛΑ ΘΙΞΟΤΡΟΠΙΚΗ 250ML
GRIFFON CPVC ΚΟΛΛΑ ΘΙΞΟΤΡΟΠΙΚΗ 250ML

GRIFFON CPVC ΚΟΛΛΑ ΘΙΞΟΤΡΟΠΙΚΗ 250ML

0236852
€ 11.29 €45.16/1 l InStock
Σε απόθεμα