Κατηγορία προϊόντος

STANLEY ΑΡΙΔΑ ΞΥΛΟΥ ΦΤΕΡΩΤΗ 25MM
STANLEY ΑΡΙΔΑ ΞΥΛΟΥ ΦΤΕΡΩΤΗ 25MM

STANLEY ΑΡΙΔΑ ΞΥΛΟΥ ΦΤΕΡΩΤΗ 25MM

0168885
€ 3.19 InStock
Σε απόθεμα
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 1mm
BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 1mm

BOC 3PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 1mm

0183588
€ 0.89 €0.30/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 5mm
BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 5mm

BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-G 5mm

0183612
€ 2.29 €1.15/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
KREATOR 5 CONCRETE DRILLS
KREATOR 5 CONCRETE DRILLS

KREATOR 5 CONCRETE DRILLS

0230349
€ 5.99 InStock
Σε απόθεμα
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G150
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G150

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G150

0246498
€ 1.49 €0.30/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-TIN 4mm
BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-TIN 4mm

BOC 2PCS ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS-TIN 4mm

0183624
€ 1.89 €0.95/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ MULTI 6mm
BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ MULTI 6mm

BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ MULTI 6mm

0183700
€ 4.99 InStock
Σε απόθεμα
STANLEY SAW BLADE 152MM WOOD/NAIL
STANLEY SAW BLADE 152MM WOOD/NAIL

STANLEY SAW BLADE 152MM WOOD/NAIL

0216076
€ 7.29 €3.65/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ PZ 1
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ PZ 1

ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ PZ 1

0233155
€ 0.89 €0.45/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ T10
ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ T10

ELTECH 2PCS ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ T10

0233159
€ 0.89 €0.45/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
DEKTON ΚΙΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ 115TMX
DEKTON ΚΙΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ 115TMX

DEKTON ΚΙΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ 115TMX

0268312
€ 10.99 InStock
Σε απόθεμα
GRAPHITE 6PCS IMPACT ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ 25MM (TX10,15,20,25,30,40)
GRAPHITE 6PCS IMPACT ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ 25MM (TX10,15,20,25,30,40)

GRAPHITE 6PCS IMPACT ΜΥΤΕΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙ 25MM (TX10,15,20,25,30,40)

0282081
€ 3.49 InStock
Σε απόθεμα
ΔΙΣΚΟΣ FIDER SIC SF 4,5'' NO.120 ΜΑΥΡΟ
ΔΙΣΚΟΣ FIDER SIC SF 4,5'' NO.120 ΜΑΥΡΟ

ΔΙΣΚΟΣ FIDER SIC SF 4,5'' NO.120 ΜΑΥΡΟ

0013255
€ 0.99 InStock
Σε απόθεμα
BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ PRO 5mm
BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ PRO 5mm

BOC ΑΡΙΔΑ ΚΟΥΓΚΡΙΟΥ PRO 5mm

0183673
€ 1.39 InStock
Σε απόθεμα
STANLEY SANDING SHEET 120GR 125MM 5
STANLEY SANDING SHEET 120GR 125MM 5

STANLEY SANDING SHEET 120GR 125MM 5

0218114
€ 3.99 €33.25/1 kg InStock
Σε απόθεμα
KREATOR MASODRY DRILL BIT SET 5PCS 4-5-6-8-10MM
KREATOR MASODRY DRILL BIT SET 5PCS 4-5-6-8-10MM

KREATOR MASODRY DRILL BIT SET 5PCS 4-5-6-8-10MM

0228309
€ 5.99 InStock
Σε απόθεμα
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G060
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G060

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G060

0246506
€ 2.09 €0.42/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G080
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G080

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G080

0246508
€ 1.99 €0.40/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

0246515
€ 2.09 InStock
Σε απόθεμα
ΔΙΣΚΟΣ FIDER SIC SF 4,5'' NO.36 ΜΑΥΡΟ
ΔΙΣΚΟΣ FIDER SIC SF 4,5'' NO.36 ΜΑΥΡΟ

ΔΙΣΚΟΣ FIDER SIC SF 4,5'' NO.36 ΜΑΥΡΟ

0013251
€ 0.99 InStock
Σε απόθεμα
BOC 2PCS ΑΡΙΔΕΣ ΞΥΛΟΥ 4mm
BOC 2PCS ΑΡΙΔΕΣ ΞΥΛΟΥ 4mm

BOC 2PCS ΑΡΙΔΕΣ ΞΥΛΟΥ 4mm

0183720
€ 1.69 €0.85/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

0246490
€ 1.49 €0.30/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
STANLEY ΑΡΙΔΑ SDS+4MMX110MM
STANLEY ΑΡΙΔΑ SDS+4MMX110MM

STANLEY ΑΡΙΔΑ SDS+4MMX110MM

0168893
€ 2.19 InStock
Σε απόθεμα
BOC ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 6mm
BOC ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 6mm

BOC ΑΡΙΔΑ ΣΙΔΗΡΟΥ HSS 6mm

0183598
€ 0.99 InStock
Σε απόθεμα