Κατηγορία προϊόντος

BISON KIT STRONG ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 0.14L
BISON KIT STRONG ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 0.14L

BISON KIT STRONG ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 0.14L

0246367
€ 4.49 €32.07/1 l InStock
Σε απόθεμα
UHU ΠΑΝΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ
UHU ΠΑΝΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ

UHU ΠΑΝΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ

0222127
€ 4.19 €33.52/1 l InStock
Σε απόθεμα
MOTIP POLYESTER RESIN 250GR
MOTIP POLYESTER RESIN 250GR

MOTIP POLYESTER RESIN 250GR

0172585
€ 9.99 €39.96/1 kg InStock
Σε απόθεμα
UHU ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ ΒΑΡΕΩΣ ΤΥΠΟΥ
UHU ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ ΒΑΡΕΩΣ ΤΥΠΟΥ

UHU ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ ΒΑΡΕΩΣ ΤΥΠΟΥ

0266349
€ 5.29 InStock
Σε απόθεμα
PATTEX ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ 250GR
PATTEX ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ 250GR

PATTEX ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ 250GR

0145595
€ 5.29 €21.16/1 kg InStock
Σε απόθεμα
UHU SUPER GLUE CONTROL 3G BL
UHU SUPER GLUE CONTROL 3G BL

UHU SUPER GLUE CONTROL 3G BL

0273803
€ 2.09 InStock
Σε απόθεμα
GORILLA ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ALL CONDITIONS 295ML - ΛΕΥΚΟ
GORILLA ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ALL CONDITIONS 295ML - ΛΕΥΚΟ

GORILLA ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ALL CONDITIONS 295ML - ΛΕΥΚΟ

0233846
€ 12.89 InStock
Σε απόθεμα
BISON ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
BISON ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ

BISON ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ

0002548
€ 12.99 €199.85/1 l InStock
Σε απόθεμα
UHU GLITTER GLUE PURPLE 88,5ML
UHU GLITTER GLUE PURPLE 88,5ML

UHU GLITTER GLUE PURPLE 88,5ML

0226271
€ 3.49 €43.63/1 l InStock
Σε απόθεμα
GROHE QUICKGLUE A1 2.5ML ΚΟΛΛΑ ΤΑΧΕΙΑΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ
GROHE QUICKGLUE A1 2.5ML ΚΟΛΛΑ ΤΑΧΕΙΑΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ

GROHE QUICKGLUE A1 2.5ML ΚΟΛΛΑ ΤΑΧΕΙΑΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ

0281004
€ 6.99 InStock
Σε απόθεμα
CPVC ΚΟΛΛΑ 100GR
CPVC ΚΟΛΛΑ 100GR

CPVC ΚΟΛΛΑ 100GR

0069779
€ 4.39 €439.00/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PATTEX BENZINOKOLLA REVSTI x 125 GR
PATTEX BENZINOKOLLA REVSTI x 125 GR

PATTEX BENZINOKOLLA REVSTI x 125 GR

0133437
€ 5.39 €43.12/1 kg InStock
Σε απόθεμα
UHU ΕΙΔΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΟ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΤΕΛΩΝ
UHU ΕΙΔΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΟ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΤΕΛΩΝ

UHU ΕΙΔΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΑΚΡΟΦΥΣΙΟ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΤΕΛΩΝ

0188044
€ 3.49 €105.76/1 l InStock
Σε απόθεμα
ΧΑΡΤΟΚΟΛΛΑ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟΔΕΣΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΕΣ 350GR
ΧΑΡΤΟΚΟΛΛΑ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟΔΕΣΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΕΣ 350GR

ΧΑΡΤΟΚΟΛΛΑ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟΔΕΣΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΕΣ 350GR

0072743
€ 2.49 €7.11/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 350GR
ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 350GR

ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 350GR

0072748
€ 2.39 €6.83/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PATTEX EΠΟΞΙΚΗ SALDATUTTO MIX 2K 5MIN 25 ML
PATTEX EΠΟΞΙΚΗ SALDATUTTO MIX 2K 5MIN 25 ML

PATTEX EΠΟΞΙΚΗ SALDATUTTO MIX 2K 5MIN 25 ML

0051525
€ 7.99 €285.36/1 kg InStock
Σε απόθεμα
SOUDAL SUPERGLUE ACTIVATOR 400ML
SOUDAL SUPERGLUE ACTIVATOR 400ML

SOUDAL SUPERGLUE ACTIVATOR 400ML

0269806
€ 5.49 €13.73/1 l InStock
Σε απόθεμα
PATTEX ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΕΧΤREME ΚΟΛΛΑ
PATTEX ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΕΧΤREME ΚΟΛΛΑ

PATTEX ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΕΧΤREME ΚΟΛΛΑ

0207221
€ 2.99 €373.75/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PATTEX ΣΜΑΛΤΟ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗΣ 50 GR
PATTEX ΣΜΑΛΤΟ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗΣ 50 GR

PATTEX ΣΜΑΛΤΟ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗΣ 50 GR

0051532
€ 9.69 €193.80/1 kg InStock
Σε απόθεμα
BISON ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΗΣ D4 250GR
BISON  ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΗΣ D4 250GR

BISON ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΗΣ D4 250GR

0199555
€ 9.99 €39.96/1 l InStock
Σε απόθεμα
ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 1KG
ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 1KG

ΞΥΛΟΚΟΛΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 1KG

0072747
€ 4.99 €4.99/1 kg InStock
Σε απόθεμα
MOTIP ΣΤΟΚΟΣ ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΜΕ ΦΙΜΕΡ ΓΥΑΛΙ 250GR
MOTIP ΣΤΟΚΟΣ ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΜΕ ΦΙΜΕΡ ΓΥΑΛΙ 250GR

MOTIP ΣΤΟΚΟΣ ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΜΕ ΦΙΜΕΡ ΓΥΑΛΙ 250GR

0168804
€ 6.99 €27.96/1 kg InStock
Σε απόθεμα
MOTIP FIBRE GLASS ΜΑΤ ΥΑΛΟΒΑΜΒΑΚΑ 0.5M²
MOTIP FIBRE GLASS ΜΑΤ ΥΑΛΟΒΑΜΒΑΚΑ 0.5M²

MOTIP FIBRE GLASS ΜΑΤ ΥΑΛΟΒΑΜΒΑΚΑ 0.5M²

0172586
€ 5.69 InStock
Σε απόθεμα
ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 500ML
ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 500ML

ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 500ML

0072750
€ 8.29 €16.58/1 l InStock
Σε απόθεμα