Κατηγορία προϊόντος

SIKA ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΟΥΔΕΤΕΡΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΛΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ
SIKA ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΟΥΔΕΤΕΡΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΛΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ

SIKA ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΟΥΔΕΤΕΡΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΛΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ

0232013
€ 5.99 €19.97/1 l InStock
Σε απόθεμα
SIKA SIKASIL C ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΟΥΔΕΤΕΡΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΛΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ TRANSPARENT 300ML
SIKA SIKASIL C ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΟΥΔΕΤΕΡΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΛΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ TRANSPARENT 300ML

SIKA SIKASIL C ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΟΥΔΕΤΕΡΗΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΛΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ TRANSPARENT 300ML

0232014
€ 5.99 €19.97/1 l InStock
Σε απόθεμα
SOUDAL SOUDAFLEX 42FX BLACK 600ML
SOUDAL SOUDAFLEX 42FX BLACK 600ML

SOUDAL SOUDAFLEX 42FX BLACK 600ML

0257712
€ 6.49 €10.82/1 l InStock
Σε απόθεμα
BISON ΠΟΛΙΟΥΡΕΘΑΝΗ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΦΡΟΥ 750ML
BISON ΠΟΛΙΟΥΡΕΘΑΝΗ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΦΡΟΥ 750ML

BISON ΠΟΛΙΟΥΡΕΘΑΝΗ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΦΡΟΥ 750ML

0080420
€ 7.99 €10.65/1 l InStock
Σε απόθεμα
UHU SPRAY ΒΕΝΖΙΝΟΚOΛΛΑΣ
UHU SPRAY ΒΕΝΖΙΝΟΚOΛΛΑΣ

UHU SPRAY ΒΕΝΖΙΝΟΚOΛΛΑΣ

0108471
€ 9.99 €49.95/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELESTIK0.25L
PELESTIK0.25L

PELESTIK0.25L

0120082
€ 7.09 €28.36/1 l InStock
Σε απόθεμα
VERSACHEM ΚΟΛΛΑ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΣΕ ΣΥΡΙΓΓΑ
VERSACHEM ΚΟΛΛΑ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΣΕ ΣΥΡΙΓΓΑ

VERSACHEM ΚΟΛΛΑ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΣΕ ΣΥΡΙΓΓΑ

0128496
€ 8.39 €335.60/1 l InStock
Σε απόθεμα
PATTEX MΠΑΝΙΟ & ΚΟΥΖΙΝΑ BLISTER 50ML
PATTEX MΠΑΝΙΟ & ΚΟΥΖΙΝΑ BLISTER 50ML

PATTEX MΠΑΝΙΟ & ΚΟΥΖΙΝΑ BLISTER 50ML

0186463
€ 4.99 €99.80/1 l InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT AK-20 TILE ADHESIVE GREY 25KG
ISOMAT AK-20 TILE ADHESIVE GREY 25KG

ISOMAT AK-20 TILE ADHESIVE GREY 25KG

0237360
€ 15.79 €0.63/1 kg InStock
Σε απόθεμα
UHU ΔΙΑΦΑΝΕΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ
UHU ΔΙΑΦΑΝΕΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ

UHU ΔΙΑΦΑΝΕΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΛΩΡΙΔΕΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ

0266350
€ 3.49 InStock
Σε απόθεμα
SOUDAL SOUDAFOAM GENIUS GUN 600ML
SOUDAL SOUDAFOAM GENIUS GUN 600ML

SOUDAL SOUDAFOAM GENIUS GUN 600ML

0269805
€ 7.99 €13.32/1 l InStock
Σε απόθεμα
BISON ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΙΣΧΥΡΗ ΚΟΛΛΑ ΕΠΑΦΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 250ML
BISON ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΙΣΧΥΡΗ ΚΟΛΛΑ ΕΠΑΦΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 250ML

BISON ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΙΣΧΥΡΗ ΚΟΛΛΑ ΕΠΑΦΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 250ML

0002558
€ 6.99 €27.96/1 l InStock
Σε απόθεμα
EVER BUILD ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑΣ & ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΣΠΡΟ 290ML
EVER BUILD ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑΣ & ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΣΠΡΟ 290ML

EVER BUILD ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑΣ & ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΣΠΡΟ 290ML

0223344
€ 6.39 €22.82/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELTHEO® A140 WOOD ADHESIVE 0.5KG
PELTHEO® A140 WOOD ADHESIVE 0.5KG

PELTHEO® A140 WOOD ADHESIVE 0.5KG

0000949
€ 2.99 €5.98/1 kg InStock
Σε απόθεμα
SIKA ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΚΟ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΨΕΙΣ ΣΚΥΡΟΔΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΙΧΟΠΟΙΙΕΣ
SIKA ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΚΟ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΨΕΙΣ ΣΚΥΡΟΔΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΙΧΟΠΟΙΙΕΣ

SIKA ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΚΟ ΣΦΡΑΓΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΨΕΙΣ ΣΚΥΡΟΔΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΙΧΟΠΟΙΙΕΣ

0232037
€ 9.39 €15.65/1 l InStock
Σε απόθεμα
VUBA EASIHOLD ΥΓΡΗ ΔΙΑΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΑ 5L
VUBA EASIHOLD ΥΓΡΗ ΔΙΑΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΑ 5L

VUBA EASIHOLD ΥΓΡΗ ΔΙΑΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΑ 5L

0280617
€ 59.99 InStock
Σε απόθεμα
PELTHEO® A140 WOOD ADHESIVE 1KG
PELTHEO® A140 WOOD ADHESIVE 1KG

PELTHEO® A140 WOOD ADHESIVE 1KG

0000822
€ 4.89 €4.89/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PATTEX BAGNO SANO ΟΞΙΚΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΤΑΧΕΩΣ ΠΟΛΥΜΕΡΙΣΜΟΥ 300ML
PATTEX BAGNO SANO ΟΞΙΚΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΤΑΧΕΩΣ ΠΟΛΥΜΕΡΙΣΜΟΥ 300ML

PATTEX BAGNO SANO ΟΞΙΚΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΤΑΧΕΩΣ ΠΟΛΥΜΕΡΙΣΜΟΥ 300ML

0125892
€ 11.29 €38.93/1 l InStock
Σε απόθεμα
QUILOSA SINTEX AC-49 ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΛΕΥΚΟΣ 300ML
 QUILOSA SINTEX AC-49 ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΛΕΥΚΟΣ 300ML

QUILOSA SINTEX AC-49 ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΛΕΥΚΟΣ 300ML

0227504
€ 2.99 €9.97/1 l InStock
Σε απόθεμα
SENFINECO ΕΠΟΞΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΔΥΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑ (7001) 30GR
SENFINECO ΕΠΟΞΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΔΥΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑ (7001) 30GR

SENFINECO ΕΠΟΞΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΔΥΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑ (7001) 30GR

0249718
€ 5.69 €189.67/1 kg InStock
Σε απόθεμα
SOUDAL AQUARIUM SILICONE CLEAR 290ML
SOUDAL AQUARIUM SILICONE CLEAR 290ML

SOUDAL AQUARIUM SILICONE CLEAR 290ML

0257710
€ 9.99 €34.45/1 l InStock
Σε απόθεμα
EVER BUILD ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΙΚΟ & ΣΦΑΓΙΣΤΙΚΟ STIXALL -ΣΩΛΗΝΑΡΙΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 80ML
EVER BUILD ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΙΚΟ & ΣΦΑΓΙΣΤΙΚΟ STIXALL -ΣΩΛΗΝΑΡΙΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 80ML

EVER BUILD ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΙΚΟ & ΣΦΑΓΙΣΤΙΚΟ STIXALL -ΣΩΛΗΝΑΡΙΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 80ML

0124138
€ 5.99 €74.88/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELECRETE C1 ΛΕΥΚΟ 5KG
PELECRETE C1 ΛΕΥΚΟ 5KG

PELECRETE C1 ΛΕΥΚΟ 5KG

0096084
€ 4.09 €0.82/1 kg InStock
Σε απόθεμα
UHU ΠΑΝΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ ΔΙΑΦΑΝΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΗ ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ ΙΣΧΥ
UHU ΠΑΝΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ ΔΙΑΦΑΝΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΗ ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ ΙΣΧΥ

UHU ΠΑΝΤΟΚΟΛΛΗΤΗΣ ΔΙΑΦΑΝΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΗ ΚΟΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ ΙΣΧΥ

0108473
€ 3.19 €96.67/1 l InStock
Σε απόθεμα