Κατηγορία προϊόντος

SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΥΚΟ 1L
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΥΚΟ 1L

SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΥΚΟ 1L

0001201
€ 10.69 €10.69/1 l InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT UNICRET FAST ΤΑΧΥΠΗΚΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΑΥΣΤΙΚΟΣ ΣΟΒΑΣ ΛΕΥΚΟΣ 5KG
ISOMAT UNICRET FAST ΤΑΧΥΠΗΚΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΑΥΣΤΙΚΟΣ ΣΟΒΑΣ ΛΕΥΚΟΣ 5KG

ISOMAT UNICRET FAST ΤΑΧΥΠΗΚΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΑΥΣΤΙΚΟΣ ΣΟΒΑΣ ΛΕΥΚΟΣ 5KG

0070953
€ 4.25 €0.85/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΩΝ SPRAY
ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΩΝ SPRAY

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΩΝ SPRAY

0117384
€ 5.39 €13.48/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM VIVEXYL PLUS 506 0.75L - ΣΚΟΥΡΟ ΚΑΡΥΔΙ
VIVECHROM VIVEXYL PLUS 506  0.75L - ΣΚΟΥΡΟ ΚΑΡΥΔΙ
-21%

VIVECHROM VIVEXYL PLUS 506 0.75L - ΣΚΟΥΡΟ ΚΑΡΥΔΙ

0188940
  €13.29  
€ 10.49 €13.99/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM MAGNO ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 0.75L
VIVECHROM MAGNO ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 0.75L

VIVECHROM MAGNO ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 0.75L

0213877
€ 7.69 €10.25/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM ΒΑΣΗ D MATT AQUACHROM ECO 0.75L
VIVECHROM ΒΑΣΗ D MATT AQUACHROM ECO 0.75L

VIVECHROM ΒΑΣΗ D MATT AQUACHROM ECO 0.75L

0223121
€ 19.99 €26.65/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM VIVE ECO PROF ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 0.75L - ΑΝΟΙΧΤΟ ΡΟΖ
VIVECHROM VIVE ECO PROF ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 0.75L - ΑΝΟΙΧΤΟ ΡΟΖ

VIVECHROM VIVE ECO PROF ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 0.75L - ΑΝΟΙΧΤΟ ΡΟΖ

0231487
€ 7.99 €10.65/1 l InStock
Σε απόθεμα
MAXX ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ / ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 3L - ΛΕΥΚΟ
MAXX ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ / ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 3L - ΛΕΥΚΟ

MAXX ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ / ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 3L - ΛΕΥΚΟ

0290187
€ 19.99 €6.66/1 l InStock
Σε απόθεμα
HAMMERITE HAMMERED ΑΣΗΜΙ ΓΚΡΙ 750ML
HAMMERITE HAMMERED ΑΣΗΜΙ ΓΚΡΙ 750ML

HAMMERITE HAMMERED ΑΣΗΜΙ ΓΚΡΙ 750ML

0087311
€ 27.99 €37.32/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC® EMULSION STAINERS FAST GREEN 350GR
PELELAC® EMULSION STAINERS FAST GREEN 350GR

PELELAC® EMULSION STAINERS FAST GREEN 350GR

0096091
€ 5.09 €14.54/1 l InStock
Σε απόθεμα
MOTIP ΣΠΡΕΪ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΥ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ 400ML
MOTIP ΣΠΡΕΪ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΥ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ 400ML

MOTIP ΣΠΡΕΪ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΥ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ 400ML

0128484
€ 7.99 €19.98/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELETICO ΣΥΝΤΗΤΗΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΞΥΛΕΙΑΣ
PELETICO ΣΥΝΤΗΤΗΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΞΥΛΕΙΑΣ

PELETICO ΣΥΝΤΗΤΗΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΞΥΛΕΙΑΣ

0204162
€ 11.89 €15.85/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM AQUACHROM ECO 0.75L - ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ
VIVECHROM AQUACHROM ECO 0.75L - ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ
-22%

VIVECHROM AQUACHROM ECO 0.75L - ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ

0215175
  €17.39  
€ 13.49 €17.99/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM ΛΕΥΚΟΣ ΣΤΟΚΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ - 0.70L
VIVECHROM ΛΕΥΚΟΣ ΣΤΟΚΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ - 0.70L

VIVECHROM ΛΕΥΚΟΣ ΣΤΟΚΟΣ ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ - 0.70L

0226551
€ 9.99 €14.27/1 kg InStock
Σε απόθεμα
HAMMERITE ULTIMA ΛΕΙΟ 0.75L - ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ
HAMMERITE ULTIMA ΛΕΙΟ 0.75L - ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ

HAMMERITE ULTIMA ΛΕΙΟ 0.75L - ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ

0261877
€ 28.69 €38.25/1 l InStock
Σε απόθεμα
HAMMERITE ULTIMA ΛΕΙΟ 0.75L - ΚΟΚΚΙΝΟ
HAMMERITE ULTIMA ΛΕΙΟ 0.75L - ΚΟΚΚΙΝΟ

HAMMERITE ULTIMA ΛΕΙΟ 0.75L - ΚΟΚΚΙΝΟ

0261879
€ 28.69 €38.25/1 l InStock
Σε απόθεμα
HOMESTAR ΚΟΡΝΙΖΑ ΟΡΟΦΗΣ C40
HOMESTAR ΚΟΡΝΙΖΑ ΟΡΟΦΗΣ C40

HOMESTAR ΚΟΡΝΙΖΑ ΟΡΟΦΗΣ C40

0262690
€ 4.79 €2.40/1 m InStock
Σε απόθεμα
NEOCHROM SILICONE ΜΠΟΓΙΑ 8 180ML - ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ
NEOCHROM SILICONE ΜΠΟΓΙΑ 8 180ML - ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ

NEOCHROM SILICONE ΜΠΟΓΙΑ 8 180ML - ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ

0269874
€ 4.99 €27.72/1 l InStock
Σε απόθεμα
COSMOSLAC PLASTIC PRIMER ΣΠΡΕΪ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 400ML
COSMOSLAC PLASTIC PRIMER ΣΠΡΕΪ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 400ML

COSMOSLAC PLASTIC PRIMER ΣΠΡΕΪ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 400ML

0267723
€ 5.19 €12.98/1 l InStock
Σε απόθεμα
ΒΕΡΝΙΚΙ ΞΥΛΟΥ SPRAY
ΒΕΡΝΙΚΙ ΞΥΛΟΥ SPRAY

ΒΕΡΝΙΚΙ ΞΥΛΟΥ SPRAY

0117363
€ 5.99 €14.98/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM BLACK MAT 24M NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML
VIVECHROM BLACK MAT 24M NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

VIVECHROM BLACK MAT 24M NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

0166490
€ 12.99 €17.32/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM VIVEMETAL ΣΑΤΕΝ ΒΑΣΗ TR 750ML
VIVECHROM VIVEMETAL ΣΑΤΕΝ ΒΑΣΗ TR 750ML

VIVECHROM VIVEMETAL ΣΑΤΕΝ ΒΑΣΗ TR 750ML

0188873
€ 16.49 €21.99/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM ΔΙΑΦΑΝΟ ΣΑΤΕΝ AQUAXIL ΒΕΡΝΙΚΙ 750ML
VIVECHROM ΔΙΑΦΑΝΟ ΣΑΤΕΝ AQUAXIL ΒΕΡΝΙΚΙ 750ML

VIVECHROM ΔΙΑΦΑΝΟ ΣΑΤΕΝ AQUAXIL ΒΕΡΝΙΚΙ 750ML

0202854
€ 19.99 €26.65/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC MAXICOTE® ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ MAGNOLIA P104 0.75L
PELELAC MAXICOTE® ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ MAGNOLIA P104 0.75L

PELELAC MAXICOTE® ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ MAGNOLIA P104 0.75L

0205538
€ 7.29 €9.72/1 l InStock
Σε απόθεμα