Κατηγορία προϊόντος

RONSEAL® ULTIMATE PROTECTION DECKING STAIN TEAK 2.5L
RONSEAL® ULTIMATE PROTECTION DECKING STAIN TEAK 2.5L

RONSEAL® ULTIMATE PROTECTION DECKING STAIN TEAK 2.5L

0256270
€ 37.39 €14.96/1 l InStock
Σε απόθεμα
V33 ΒΕΡΝΙΚΙ ΕΜΠΟΤΙΣΜΟΥ 0.75L ROSEWOOD AQUA WOODSTAIN
V33 ΒΕΡΝΙΚΙ ΕΜΠΟΤΙΣΜΟΥ 0.75L ROSEWOOD AQUA WOODSTAIN

V33 ΒΕΡΝΙΚΙ ΕΜΠΟΤΙΣΜΟΥ 0.75L ROSEWOOD AQUA WOODSTAIN

0259848
€ 16.79 €23.99/1 l InStock
Σε απόθεμα
V33 ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΝΑ ΔΑΠΕΔΑ 2.5L - ΔΙΑΦΑΝΟ
V33 ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΝΑ ΔΑΠΕΔΑ 2.5L - ΔΙΑΦΑΝΟ

V33 ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΝΑ ΔΑΠΕΔΑ 2.5L - ΔΙΑΦΑΝΟ

0095332
€ 30.79 €12.32/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC MAXICOTE® ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ IVORY P106 5L
PELELAC MAXICOTE® ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ IVORY P106 5L

PELELAC MAXICOTE® ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ IVORY P106 5L

0000124
€ 39.59 €7.92/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC PERLOTEX MATT® ΜΑΓΝΟΛΙΑ M4 5L
PELELAC PERLOTEX MATT® ΜΑΓΝΟΛΙΑ M4 5L

PELELAC PERLOTEX MATT® ΜΑΓΝΟΛΙΑ M4 5L

0000305
€ 40.19 €8.04/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC ΒΑΦΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 2.5L
PELELAC ΒΑΦΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 2.5L

PELELAC ΒΑΦΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ 2.5L

0000875
€ 22.59 €9.04/1 l InStock
Σε απόθεμα
HAMMERITE HAMMERED EFFECT ΜΑΥΡΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΑΦΗ 250ML
HAMMERITE HAMMERED EFFECT ΜΑΥΡΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΑΦΗ 250ML

HAMMERITE HAMMERED EFFECT ΜΑΥΡΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΑΦΗ 250ML

0002619
€ 13.19 €52.76/1 l InStock
Σε απόθεμα
SHERWIN-WILLIAMS® ΆΧΡΩΜΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ 1L
SHERWIN-WILLIAMS® ΆΧΡΩΜΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ 1L

SHERWIN-WILLIAMS® ΆΧΡΩΜΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ 1L

0004243
€ 16.39 €16.39/1 l InStock
Σε απόθεμα
CUPRINOL HAMPSHINE ΔΡΥΣ ULTRA TOUGH TOUGH ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑ 2.5L
CUPRINOL HAMPSHINE ΔΡΥΣ ULTRA TOUGH TOUGH ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑ 2.5L

CUPRINOL HAMPSHINE ΔΡΥΣ ULTRA TOUGH TOUGH ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑ 2.5L

0097572
€ 58.99 €23.60/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC® ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ P136 2,5L ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΕΡΟΥ - ΣΜΑΡΑΓΔΕΝΙΟ
PELELAC® ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ P136 2,5L ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΕΡΟΥ - ΣΜΑΡΑΓΔΕΝΙΟ

PELELAC® ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ P136 2,5L ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΕΡΟΥ - ΣΜΑΡΑΓΔΕΝΙΟ

0135773
€ 43.19 €17.28/1 l InStock
Σε απόθεμα
CUPRINOL ΔΡΥΣ ΦΥΣΙΚΟ ΛΑΔΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ 5L
CUPRINOL ΔΡΥΣ ΦΥΣΙΚΟ ΛΑΔΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ 5L

CUPRINOL ΔΡΥΣ ΦΥΣΙΚΟ ΛΑΔΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ 5L

0137035
€ 64.99 €13.00/1 l InStock
Σε απόθεμα
EVER BUILD 903 ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΣ ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ 2.5L
EVER BUILD 903 ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΣ ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ 2.5L

EVER BUILD 903 ΑΣΦΑΛΤΙΚΟΣ ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ 2.5L

0141025
€ 28.49 €11.40/1 l InStock
Σε απόθεμα
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ EXTRA WHITE 4L
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ EXTRA WHITE 4L
-20%

SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ EXTRA WHITE 4L

0150269
  €67.29  
€ 53.83 €13.46/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM SHELL 61 NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML
VIVECHROM SHELL 61 NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

VIVECHROM SHELL 61 NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

0166482
€ 11.99 €15.99/1 l InStock
Σε απόθεμα
CUPRINOL TEAK ΛΑΔΙ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΗΠΟΥ ΣΚΛΗΡΟΥ WB 1L
CUPRINOL TEAK ΛΑΔΙ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΗΠΟΥ ΣΚΛΗΡΟΥ WB 1L

CUPRINOL TEAK ΛΑΔΙ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΗΠΟΥ ΣΚΛΗΡΟΥ WB 1L

0183453
€ 28.69 €28.69/1 l InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT ISOPAST ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ 5KG
ISOMAT ISOPAST ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ 5KG

ISOMAT ISOPAST ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ 5KG

0233378
€ 7.79 €1.56/1 kg InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT 1MX50M ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΥΦΑΣΜΑ 60GR
ISOMAT 1MX50M ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΥΦΑΣΜΑ 60GR

ISOMAT 1MX50M ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΥΦΑΣΜΑ 60GR

0237356
€ 92.89 €1.86/1 m InStock
Σε απόθεμα
BEISSIER AGUAPLAST ΞΥΛΟΣΤΟΚΟΣ 1KG
BEISSIER AGUAPLAST ΞΥΛΟΣΤΟΚΟΣ 1KG

BEISSIER AGUAPLAST ΞΥΛΟΣΤΟΚΟΣ 1KG

0238794
€ 16.09 €16.09/1 kg InStock
Σε απόθεμα
EVER BUILD ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΥΓΡΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ 5L
EVER BUILD ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΥΓΡΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ 5L

EVER BUILD ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΥΓΡΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ 5L

0249059
€ 46.99 €9.40/1 l InStock
Σε απόθεμα
LIBERON MAHOGANY ΚΕΡΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ 150ML
LIBERON MAHOGANY ΚΕΡΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ 150ML

LIBERON MAHOGANY ΚΕΡΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ 150ML

0255068
€ 7.99 €79.90/1 l InStock
Σε απόθεμα
BITUMODE ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ WHITE 1Χ10Μ
BITUMODE ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ WHITE 1Χ10Μ

BITUMODE ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ WHITE 1Χ10Μ

0258113
€ 45.99 €4.60/1 m InStock
Σε απόθεμα
V33 ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΝΑ ΔΑΠΕΔΑ 5L - TIK
V33 ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΝΑ ΔΑΠΕΔΑ 5L - TIK

V33 ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΞΥΛΙΝΑ ΔΑΠΕΔΑ 5L - TIK

0269158
€ 54.79 €10.96/1 l InStock
Σε απόθεμα
ΑΥΤΟΕΠΙΚΟΛΛΟΥΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ BLACK JACK 150MMX3M
ΑΥΤΟΕΠΙΚΟΛΛΟΥΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ BLACK JACK 150MMX3M

ΑΥΤΟΕΠΙΚΟΛΛΟΥΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ BLACK JACK 150MMX3M

0062639
€ 18.59 €6.20/1 m InStock
Σε απόθεμα
PELELAC® GLOSS FINISH OFF-WHITE P102 2.5L ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΧΡΩΜΑ
PELELAC® GLOSS FINISH OFF-WHITE P102 2.5L ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΧΡΩΜΑ

PELELAC® GLOSS FINISH OFF-WHITE P102 2.5L ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΧΡΩΜΑ

0135695
€ 43.19 €17.28/1 l InStock
Σε απόθεμα