Κατηγορία προϊόντος

ISOFLEX ΥΒΡΙΔΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ISOMAT 4KG - ΛΕΥΚΟ
ISOFLEX ΥΒΡΙΔΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ISOMAT 4KG - ΛΕΥΚΟ

ISOFLEX ΥΒΡΙΔΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ISOMAT 4KG - ΛΕΥΚΟ

0278014
€ 25.89 €6.47/1 kg InStock
Σε απόθεμα
PELELAC® POLYURETHANE VARNISH GLOSS 2.5L
PELELAC® POLYURETHANE VARNISH GLOSS 2.5L

PELELAC® POLYURETHANE VARNISH GLOSS 2.5L

0001217
€ 27.29 €10.92/1 l InStock
Σε απόθεμα
ΑΥΤΟΕΠΙΚΟΛΛΟΥΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ BLACK JACK 150MMX3M
ΑΥΤΟΕΠΙΚΟΛΛΟΥΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ BLACK JACK 150MMX3M

ΑΥΤΟΕΠΙΚΟΛΛΟΥΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ BLACK JACK 150MMX3M

0062639
€ 18.59 €6.20/1 m InStock
Σε απόθεμα
PELELAC® GLOSS FINISH OFF-WHITE P102 2.5L ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΧΡΩΜΑ
PELELAC® GLOSS FINISH OFF-WHITE P102 2.5L ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΧΡΩΜΑ

PELELAC® GLOSS FINISH OFF-WHITE P102 2.5L ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΧΡΩΜΑ

0135695
€ 43.19 €17.28/1 l InStock
Σε απόθεμα
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ULTRA DEEP BASE 16L
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ULTRA DEEP BASE 16L
-20%

SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® 200 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ULTRA DEEP BASE 16L

0163252
  €179.29  
€ 143.43 €8.96/1 l InStock
Σε απόθεμα
SHERWIN-WILLIAMS® LOXON® ULTRA DEEP BASE ΕΛΑΣΤΟΜΕΡΗΣ ΑΚΡΥΛΙΚΗ ΒΑΦΗ 16L
SHERWIN-WILLIAMS® LOXON® ULTRA DEEP BASE ΕΛΑΣΤΟΜΕΡΗΣ ΑΚΡΥΛΙΚΗ ΒΑΦΗ 16L
-20%

SHERWIN-WILLIAMS® LOXON® ULTRA DEEP BASE ΕΛΑΣΤΟΜΕΡΗΣ ΑΚΡΥΛΙΚΗ ΒΑΦΗ 16L

0163259
  €204.69  
€ 163.75 €10.23/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM EXOTIC BLUE 3 NEOCHROM EXTRA ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML
VIVECHROM EXOTIC BLUE 3 NEOCHROM EXTRA ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

VIVECHROM EXOTIC BLUE 3 NEOCHROM EXTRA ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

0166449
€ 12.99 €17.32/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM AMETHISTOS 84 NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML
VIVECHROM AMETHISTOS 84 NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

VIVECHROM AMETHISTOS 84 NEOCHROM EXTRA ΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΒΕΡΝΙΚΟΧΡΩΜΑ 750ML

0166458
€ 12.99 €17.32/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC PERLOTEX MATT® ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΥΚΟ M1 15L
PELELAC PERLOTEX MATT® ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΥΚΟ M1 15L

PELELAC PERLOTEX MATT® ΣΟΥΠΕΡ ΛΕΥΚΟ M1 15L

0167584
€ 113.09 €7.54/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC PELESPEED® BLACK PS13 2.5L
PELELAC PELESPEED® BLACK PS13 2.5L

PELELAC PELESPEED® BLACK PS13 2.5L

0213278
€ 27.89 €11.16/1 l InStock
Σε απόθεμα
P-300 10KG (PRETREATMENT BONDING AGENT)
P-300 10KG (PRETREATMENT BONDING AGENT)

P-300 10KG (PRETREATMENT BONDING AGENT)

0220279
€ 46.19 €4.62/1 kg InStock
Σε απόθεμα
RONSEAL 10 YEAR WOODSTAIN ΒΕΡΝΙΚΙ ΒΑΘΥ ΜΑΟΝΙ 2.5L
RONSEAL 10 YEAR WOODSTAIN ΒΕΡΝΙΚΙ ΒΑΘΥ ΜΑΟΝΙ 2.5L

RONSEAL 10 YEAR WOODSTAIN ΒΕΡΝΙΚΙ ΒΑΘΥ ΜΑΟΝΙ 2.5L

0222129
€ 73.79 €29.52/1 l InStock
Σε απόθεμα
COSMOSLAC EASY MAX RAL5012 NO.817 ΜΠΛΕ SPRAY 400ML
COSMOSLAC EASY MAX RAL5012 NO.817 ΜΠΛΕ SPRAY 400ML

COSMOSLAC EASY MAX RAL5012 NO.817 ΜΠΛΕ SPRAY 400ML

0237894
€ 5.69 €14.23/1 l InStock
Σε απόθεμα
SIKKENS WAPEX 600 SET M15 ΕΠΟΞΕΙΔΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΝΕΡΟΥ 960ML
SIKKENS WAPEX 600 SET M15 ΕΠΟΞΕΙΔΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΝΕΡΟΥ 960ML

SIKKENS WAPEX 600 SET M15 ΕΠΟΞΕΙΔΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΝΕΡΟΥ 960ML

0241045
€ 57.99 €60.41/1 l InStock
Σε απόθεμα
EVER BUILD ΑΣΤΑΡΙ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΡΩΣΕΩΝ 5L
EVER BUILD ΑΣΤΑΡΙ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΡΩΣΕΩΝ 5L

EVER BUILD ΑΣΤΑΡΙ ΑΣΦΑΛΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΡΩΣΕΩΝ 5L

0249048
€ 39.99 €8.00/1 l InStock
Σε απόθεμα
HOMESTAR ΠΛΑΚΕΣ ΟΡΟΦΗΣ KRISTALL 8TMX
HOMESTAR ΠΛΑΚΕΣ ΟΡΟΦΗΣ KRISTALL 8TMX

HOMESTAR ΠΛΑΚΕΣ ΟΡΟΦΗΣ KRISTALL 8TMX

0263830
€ 32.99 €4.12/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® MASONRY CONDITIONER ΑΣΤΑΡΙ ΤΟΙΧΟΥ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 4L
SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® MASONRY CONDITIONER ΑΣΤΑΡΙ ΤΟΙΧΟΥ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 4L

SHERWIN-WILLIAMS® PROMAR® MASONRY CONDITIONER ΑΣΤΑΡΙ ΤΟΙΧΟΥ ΔΙΑΦΑΝΕΣ 4L

0094045
€ 35.09 €8.77/1 l InStock
Σε απόθεμα
PELELAC® ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ P131 2,5L ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΕΡΟΥ - ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ
PELELAC® ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ P131 2,5L ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΕΡΟΥ - ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ

PELELAC® ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ P131 2,5L ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΕΡΟΥ - ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ

0135762
€ 43.19 €17.28/1 l InStock
Σε απόθεμα
RONSEAL® ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΕΜΠΟΤΙΣΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ WOODSTAIN ΣΑΤΕΝ ΣΚΟΥΡΟ ΔΡΥ 0.75L
RONSEAL® ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΕΜΠΟΤΙΣΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ WOODSTAIN ΣΑΤΕΝ ΣΚΟΥΡΟ ΔΡΥ 0.75L

RONSEAL® ΥΔΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΕΜΠΟΤΙΣΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΤΕΓΝΩΜΑ WOODSTAIN ΣΑΤΕΝ ΣΚΟΥΡΟ ΔΡΥ 0.75L

0143341
€ 20.39 €27.19/1 l InStock
Σε απόθεμα
VIVECHROM BASE SATIN VIVELACK ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΞΥΛΟΥ 2.5L
VIVECHROM BASE SATIN VIVELACK ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΞΥΛΟΥ 2.5L

VIVECHROM BASE SATIN VIVELACK ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΒΕΡΝΙΚΙ ΞΥΛΟΥ 2.5L

0166526
€ 48.09 €20.46/1 l InStock
Σε απόθεμα
EVER BUILD ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ 5L
EVER BUILD ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ 5L

EVER BUILD ΑΣΦΑΛΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ 5L

0249054
€ 47.99 €9.60/1 l InStock
Σε απόθεμα
BITUMODE ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ WHITE 1Χ10Μ
BITUMODE ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ WHITE 1Χ10Μ

BITUMODE ΑΣΦΑΛΤΙΚΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ WHITE 1Χ10Μ

0258113
€ 45.99 €4.60/1 m InStock
Σε απόθεμα
ISOMAT 17KG PREMIER-PU 100
ISOMAT 17KG PREMIER-PU 100

ISOMAT 17KG PREMIER-PU 100

0260250
€ 124.99 €735.24/1 gr InStock
Σε απόθεμα
COSMOSLAC ΕΦΕ ΓΡΑΝΙΤΗ 400ML - ΓΚΡΙ
COSMOSLAC ΕΦΕ ΓΡΑΝΙΤΗ 400ML - ΓΚΡΙ

COSMOSLAC ΕΦΕ ΓΡΑΝΙΤΗ 400ML - ΓΚΡΙ

0286989
€ 8.99 InStock
Σε απόθεμα