Κατηγορία προϊόντος

MICROFIBER TERRY MOP 200GRMS 2 ASSORTED COLORS
MICROFIBER TERRY MOP 200GRMS 2 ASSORTED COLORS

MICROFIBER TERRY MOP 200GRMS 2 ASSORTED COLORS

0141365
€ 3.89 InStock
Σε απόθεμα
BLACK & DECKER BXLR500E ΑΠΟΧΝΟΥΔΩΤΗΣ 50MM
BLACK & DECKER BXLR500E ΑΠΟΧΝΟΥΔΩΤΗΣ 50MM

BLACK & DECKER BXLR500E ΑΠΟΧΝΟΥΔΩΤΗΣ 50MM

0254061
€ 16.99 InStock
Σε απόθεμα
BECK LINE ACTIVE FOAM 4L
BECK LINE ACTIVE FOAM 4L

BECK LINE ACTIVE FOAM 4L

0256433
€ 19.89 €4.97/1 l InStock
Σε απόθεμα
VILEDA ΣΠΟΓΓΟΠΕΤΣΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΗΣΕΙΣ 3 ΤΕΜ.
VILEDA ΣΠΟΓΓΟΠΕΤΣΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΗΣΕΙΣ 3 ΤΕΜ.

VILEDA ΣΠΟΓΓΟΠΕΤΣΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΗΣΕΙΣ 3 ΤΕΜ.

0006525
€ 3.29 €1.10/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
BRΑΒΑΝΤΙΑ PERFECTFIT ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ B 5L 20TMX
BRΑΒΑΝΤΙΑ PERFECTFIT ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ B 5L 20TMX

BRΑΒΑΝΤΙΑ PERFECTFIT ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ B 5L 20TMX

0041548
€ 3.99 €0.20/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
DRILL ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ WHITE SMALL 10CM
DRILL ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ WHITE SMALL 10CM

DRILL ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ WHITE SMALL 10CM

0249118
€ 3.99 InStock
Σε απόθεμα
SCRUB DADDY ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ DISNEY MINNIE
SCRUB DADDY ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ DISNEY MINNIE

SCRUB DADDY ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ DISNEY MINNIE

0286288
€ 4.49 InStock
Σε απόθεμα
VILEDA ΣΥΡΜΑΤΙΝΗ ΑΝΟΞΥΔΩΤΗ ΦΩΛΙΑ 60 ΓΡ.
VILEDA ΣΥΡΜΑΤΙΝΗ ΑΝΟΞΥΔΩΤΗ ΦΩΛΙΑ 60 ΓΡ.

VILEDA ΣΥΡΜΑΤΙΝΗ ΑΝΟΞΥΔΩΤΗ ΦΩΛΙΑ 60 ΓΡ.

0062277
€ 3.39 InStock
Σε απόθεμα
TOOLFLEX ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΦΤΥΑΡΙΟΥ 50cm 20-30-40mm
TOOLFLEX ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΦΤΥΑΡΙΟΥ 50cm 20-30-40mm

TOOLFLEX ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΦΤΥΑΡΙΟΥ 50cm 20-30-40mm

0102660
€ 19.99 InStock
Σε απόθεμα
ECO ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΡΟΛΟ 56L 20ΤΜΧ - ΜΠΛΕ
ECO ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΡΟΛΟ 56L 20ΤΜΧ - ΜΠΛΕ

ECO ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΡΟΛΟ 56L 20ΤΜΧ - ΜΠΛΕ

0223349
€ 2.99 €0.15/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
AROXOL DUAL ACTION 300ML
AROXOL DUAL ACTION 300ML
Only Mono Price

AROXOL DUAL ACTION 300ML

0247171
€ 3.79 €12.63/1 l InStock
Σε απόθεμα
DRILL ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ BLUE MEDIUM 10CM
DRILL ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ BLUE MEDIUM 10CM
-10%

DRILL ΒΟΥΡΤΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ BLUE MEDIUM 10CM

0249113
  €3.99  
€ 3.59 InStock
Σε απόθεμα
FRANCESSINA BICOLORE BROOM
FRANCESSINA BICOLORE BROOM

FRANCESSINA BICOLORE BROOM

0006622
€ 1.99 InStock
Σε απόθεμα
KAREN RUBBER GLOVES-M
KAREN RUBBER GLOVES-M

KAREN RUBBER GLOVES-M

0109294
€ 1.79 InStock
Σε απόθεμα
HG ΥΠΕΡ-ΙΣΧΥΡΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ 500ML
HG ΥΠΕΡ-ΙΣΧΥΡΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ 500ML

HG ΥΠΕΡ-ΙΣΧΥΡΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ 500ML

0138609
€ 5.99 €11.98/1 l InStock
Σε απόθεμα
MYREON MICROFIBRE POLISHING CLOTH
MYREON MICROFIBRE POLISHING CLOTH

MYREON MICROFIBRE POLISHING CLOTH

0172713
€ 1.29 InStock
Σε απόθεμα
ZAP DISPOSABLE POLYGLOVES 500PCS
ZAP DISPOSABLE POLYGLOVES 500PCS

ZAP DISPOSABLE POLYGLOVES 500PCS

0202081
€ 4.89 €0.01/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
KLEMEX ΡΟΛΟ ΣΑΚΟΥΛΕΣ Α1 200ΤΜΧ
KLEMEX ΡΟΛΟ ΣΑΚΟΥΛΕΣ Α1 200ΤΜΧ

KLEMEX ΡΟΛΟ ΣΑΚΟΥΛΕΣ Α1 200ΤΜΧ

0205784
€ 1.89 €0.02/1 pcs InStock
Σε απόθεμα
KAREN COTTON LINED GLOVES L
KAREN COTTON LINED GLOVES L

KAREN COTTON LINED GLOVES L

0232711
€ 0.99 InStock
Σε απόθεμα
KAREN SPRAY ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΧΕΡΙΩΝ 75% ΑΛΚΟΟΛ 250ML
KAREN SPRAY ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΧΕΡΙΩΝ 75% ΑΛΚΟΟΛ 250ML

KAREN SPRAY ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΧΕΡΙΩΝ 75% ΑΛΚΟΟΛ 250ML

0264748
€ 3.99 InStock
Σε απόθεμα
RAID ESSENTIALS ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ ΕΡΠΟΝΤΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ 0.4L
RAID ESSENTIALS ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ ΕΡΠΟΝΤΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ 0.4L
Only Mono Price

RAID ESSENTIALS ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ ΕΡΠΟΝΤΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ 0.4L

0257426
€ 5.39 InStock
Σε απόθεμα
AROXOL ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 300ML
AROXOL ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 300ML
Only Mono Price

AROXOL ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 300ML

0179285
€ 2.49 €6.23/1 l InStock
Σε απόθεμα
ASTONISH PREMIUM ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ SPRAY ΤΖΑΜΙΩΝ 750ML
ASTONISH PREMIUM ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ SPRAY ΤΖΑΜΙΩΝ 750ML

ASTONISH PREMIUM ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ SPRAY ΤΖΑΜΙΩΝ 750ML

0206590
€ 2.99 €3.99/1 l InStock
Σε απόθεμα
ZAP TPE ΓΑΝΤΙΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΜΑΥΡΑ XLARGE 100PCS
ZAP TPE ΓΑΝΤΙΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΜΑΥΡΑ XLARGE 100PCS

ZAP TPE ΓΑΝΤΙΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΜΑΥΡΑ XLARGE 100PCS

0243785
€ 4.99 €0.05/1 pcs InStock
Σε απόθεμα