Product Category

EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 500ML
EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 500ML

EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 500ML

0276194
€ 15.99 €31.98/1 l InStock
In stock
EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 250ML
EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 250ML

EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 250ML

0276193
€ 9.99 €39.96/1 l InStock
In stock
FLY SWATTER FLOWER 48X12CM - ASSORTED DESIGNS
FLY SWATTER FLOWER 48X12CM - ASSORTED DESIGNS

FLY SWATTER FLOWER 48X12CM - ASSORTED DESIGNS

0288729
€ 0.89 InStock
In stock
VI-POWER COCKROACH GEL 25GR
VI-POWER COCKROACH GEL 25GR

VI-POWER COCKROACH GEL 25GR

0254292
€ 14.99 €749.50/1 kg InStock
In stock
EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 1L
EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 1L

EXIT PLUS LIQUID INSECTICIDE 1L

0276196
€ 24.99 InStock
In stock
EXIT PLUS GEL FOR COCKROACHES 10GR
EXIT PLUS GEL FOR COCKROACHES 10GR

EXIT PLUS GEL FOR COCKROACHES 10GR

0263952
€ 8.99 €899.00/1 kg InStock
In stock
FLY SWATTER SET OF 3PCS - SUNNY COLORS
FLY SWATTER SET OF 3PCS - SUNNY COLORS

FLY SWATTER SET OF 3PCS - SUNNY COLORS

0288766
€ 0.89 InStock
In stock
AROXOL GEL PRO 10GR
AROXOL GEL PRO 10GR
Only Mono Price

AROXOL GEL PRO 10GR

0247173
€ 8.39 €839.00/1 kg InStock
In stock
TRAP IT FLY TRAP AND BAIT
TRAP IT FLY TRAP AND BAIT

TRAP IT FLY TRAP AND BAIT

0170829
€ 6.99 InStock
In stock
RAID ELECTRIC LIQUID REFILL DUO
RAID ELECTRIC LIQUID REFILL DUO

RAID ELECTRIC LIQUID REFILL DUO

0273676
€ 7.69 InStock
In stock
TNS CITRONELLA SCENTED MOSQUITO REPELLENT CANDLE POT - 1PCS
TNS CITRONELLA SCENTED MOSQUITO REPELLENT CANDLE POT - 1PCS

TNS CITRONELLA SCENTED MOSQUITO REPELLENT CANDLE POT - 1PCS

0203066
€ 1.29 InStock
In stock
SUPER GARDEN ELECTRIC INSECT KILLER LAMP
SUPER GARDEN ELECTRIC INSECT KILLER LAMP
-28%

SUPER GARDEN ELECTRIC INSECT KILLER LAMP

0285441
  €13.99  
€ 9.99 InStock
In stock
VERDEMAX RAVEN PE HANGING
VERDEMAX RAVEN PE HANGING

VERDEMAX RAVEN PE HANGING

0254362
€ 6.69 InStock
In stock
EXIT GEL FOR ANTS 10GR
EXIT GEL FOR ANTS 10GR

EXIT GEL FOR ANTS 10GR

0263953
€ 8.99 €899.00/1 kg InStock
In stock
REFLECTIVE BIRD DETERRENT STRIPS 3PCS
REFLECTIVE BIRD DETERRENT STRIPS 3PCS

REFLECTIVE BIRD DETERRENT STRIPS 3PCS

0293094
€ 1.89 InStock
In stock
AROXOL GEL PRO ANTS 10G
AROXOL GEL PRO ANTS 10G
Only Mono Price

AROXOL GEL PRO ANTS 10G

0254432
€ 8.39 €839.00/1 kg InStock
In stock
FERRONITE SLUG AND SNAIL BAIT 800GR
FERRONITE SLUG AND SNAIL BAIT  800GR

FERRONITE SLUG AND SNAIL BAIT 800GR

0271130
€ 8.39 €10.49/1 kg InStock
In stock
CK PLASTIC FLY CATCHER
CK PLASTIC FLY CATCHER

CK PLASTIC FLY CATCHER

0137875
€ 3.39 €33.90/1 kg InStock
In stock
VERDEMAX SCARECROW RIBBON 18MMX30M
VERDEMAX SCARECROW RIBBON 18MMX30M

VERDEMAX SCARECROW RIBBON 18MMX30M

0254364
€ 3.69 InStock
In stock
UNIC INSECT REPELLENT 150ML
UNIC INSECT REPELLENT 150ML
-13%

UNIC INSECT REPELLENT 150ML

0267699
  €2.99  
€ 2.59 €17.27/1 l InStock
In stock
RAID NIGHT AND DAY REFILL 2PCS
RAID NIGHT AND DAY REFILL 2PCS

RAID NIGHT AND DAY REFILL 2PCS

0273673
€ 10.59 €5.30/1 pcs InStock
In stock
EASY SNAKE REP 800GR
EASY SNAKE REP 800GR

EASY SNAKE REP 800GR

0254282
€ 18.99 €23.74/1 kg InStock
In stock
VI-POWER ANT GEL 5GR
VI-POWER ANT GEL 5GR

VI-POWER ANT GEL 5GR

0255846
€ 9.99 €999.00/1 kg InStock
In stock
EFFECT COCKROACHES BAIT 1PC
EFFECT COCKROACHES BAIT 1PC

EFFECT COCKROACHES BAIT 1PC

0276199
€ 4.49 InStock
In stock