Product Category

BYEBIRDS BIRD REPELLENTS 8PCS
BYEBIRDS BIRD REPELLENTS 8PCS
-12%

BYEBIRDS BIRD REPELLENTS 8PCS

0257084
  €24.99  
€ 21.99 €2.75/1 pcs InStock
In stock
VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 2X10M
VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 2X10M

VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 2X10M

0227248
€ 6.09 €0.61/1 m InStock
In stock
BIG CHEESE WIND-ACTION OWL
BIG CHEESE WIND-ACTION OWL

BIG CHEESE WIND-ACTION OWL

0139135
€ 34.49 InStock
In stock
BIG CHEESE FLYING FALCON AGAINST ROOSTING BIRD
BIG CHEESE FLYING FALCON AGAINST ROOSTING BIRD

BIG CHEESE FLYING FALCON AGAINST ROOSTING BIRD

0204817
€ 26.99 InStock
In stock
VERDEMAX BIRDS DETERRENT OPEN WINGS
VERDEMAX BIRDS DETERRENT OPEN WINGS

VERDEMAX BIRDS DETERRENT OPEN WINGS

0254363
€ 12.99 InStock
In stock
VERDEMAX BIRD SPIKES 18TIPS S/S
VERDEMAX BIRD SPIKES 18TIPS S/S

VERDEMAX BIRD SPIKES 18TIPS S/S

0227242
€ 7.49 InStock
In stock
BIG CHEESE OWL AGAINST BIRD
BIG CHEESE OWL AGAINST BIRD

BIG CHEESE OWL AGAINST BIRD

0211969
€ 10.69 InStock
In stock
ANTI-BIRD PROTECT NET 4M X 10M
ANTI-BIRD PROTECT NET 4M X 10M

ANTI-BIRD PROTECT NET 4M X 10M

0251926
€ 6.29 InStock
In stock
VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 4X12M
VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 4X12M

VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 4X12M

0227250
€ 13.19 €1.10/1 m InStock
In stock
KAOKEY BIRD REPELLER WITH SOLAR SOUND
KAOKEY BIRD REPELLER WITH SOLAR SOUND

KAOKEY BIRD REPELLER WITH SOLAR SOUND

0254459
€ 17.99 InStock
In stock
BIRD NET 50MM 10X10M
BIRD NET 50MM 10X10M
-15%

BIRD NET 50MM 10X10M

0271561
  €99.99  
€ 84.99 InStock
In stock
DEFENDERS PRICKLE STRIP FENCE TOPPER
DEFENDERS PRICKLE STRIP FENCE TOPPER

DEFENDERS PRICKLE STRIP FENCE TOPPER

0166855
€ 3.99 InStock
In stock
GARDEN ANIMAL & FLOWER RAIN GAUGES 4 ASSORTED DESIGNS
GARDEN ANIMAL & FLOWER RAIN GAUGES 4 ASSORTED DESIGNS

GARDEN ANIMAL & FLOWER RAIN GAUGES 4 ASSORTED DESIGNS

0227555
€ 1.59 InStock
In stock
SUPER GARDEN SCARY FLY BIRD 42X18X16
SUPER GARDEN SCARY FLY BIRD 42X18X16

SUPER GARDEN SCARY FLY BIRD 42X18X16

0205240
€ 9.99 InStock
In stock
SHC SCARY CROW 13X11X38CM
SHC SCARY CROW 13X11X38CM

SHC SCARY CROW 13X11X38CM

0205241
€ 3.39 InStock
In stock
SCARYBIRD TELESCOPIC POLE
SCARYBIRD TELESCOPIC POLE

SCARYBIRD TELESCOPIC POLE

0205637
€ 45.95 InStock
In stock
SCARYBIRD KITE COMPLETE SET
SCARYBIRD KITE COMPLETE SET

SCARYBIRD KITE COMPLETE SET

0205636
€ 69.95 InStock
In stock
FLORTIS PIGEON REPELLENT 500ML
FLORTIS PIGEON REPELLENT 500ML

FLORTIS PIGEON REPELLENT 500ML

0056157
€ 12.49 €24.98/1 l InStock
In stock
FLORTIS PIGEON REPELLENT SPRAY 750ML
FLORTIS PIGEON REPELLENT SPRAY 750ML

FLORTIS PIGEON REPELLENT SPRAY 750ML

0204476
€ 9.59 €12.79/1 l InStock
In stock
GIANT SCARECROW GARDEN DECOR 4 ASSORTED DESIGNS
GIANT SCARECROW GARDEN DECOR 4 ASSORTED DESIGNS

GIANT SCARECROW GARDEN DECOR 4 ASSORTED DESIGNS

0227554
€ 17.99 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
SCARYBIRD RODS FOR KITE
SCARYBIRD RODS FOR KITE

SCARYBIRD RODS FOR KITE

0203960
€ 8.99 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
SCARYBIRD LINE SWIVEL
SCARYBIRD LINE SWIVEL

SCARYBIRD LINE SWIVEL

0203959
€ 3.99 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BIRD NETTING 4X5M
BIRD NETTING 4X5M

BIRD NETTING 4X5M

0211952
€ 10.65 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BIRDS TAPE REPELLENT 100M
BIRDS TAPE REPELLENT 100M

BIRDS TAPE REPELLENT 100M

0211953
€ 8.99 €89.90/1 l OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.