Product Category

EINHELL 4511489 POWER X BATTERIES 18V 2x4.0Ah Li-Ion
EINHELL 4511489 POWER X BATTERIES 18V 2x4.0Ah Li-Ion
-41%

EINHELL 4511489 POWER X BATTERIES 18V 2x4.0Ah Li-Ion

0223363
  €119.99  
€ 69.99 €35.00/1 pcs InStock
In stock
POWER GLOVES PRO NITRILE11
POWER GLOVES PRO NITRILE11

POWER GLOVES PRO NITRILE11

0184170
€ 1.29 InStock
In stock
EINHELL 4321280 JIGSAW 18V 2.5AH - RED / BLACK
EINHELL 4321280 JIGSAW 18V 2.5AH - RED / BLACK
-35%

EINHELL 4321280 JIGSAW 18V 2.5AH - RED / BLACK

0270004
  €99.99  
€ 64.99 InStock
In stock
IONION T-SHIRT M - GREY
IONION T-SHIRT M - GREY
Only Mono Price

IONION T-SHIRT M - GREY

0288406
€ 2.49 InStock
In stock
HARMONY COMPLETE POLYAMIDE PAINT ROLLER 23CM
HARMONY COMPLETE POLYAMIDE PAINT ROLLER 23CM

HARMONY COMPLETE POLYAMIDE PAINT ROLLER 23CM

0120104
€ 6.99 InStock
In stock
KREATOR SPANNER SET 0.6–2.2CM 8PCS
KREATOR SPANNER SET 0.6–2.2CM 8PCS

KREATOR SPANNER SET 0.6–2.2CM 8PCS

0285072
€ 19.99 InStock
In stock
SADU ALUMINIUM OXIDE FLAP DISC 115 Z40
SADU ALUMINIUM OXIDE FLAP DISC 115 Z40

SADU ALUMINIUM OXIDE FLAP DISC 115 Z40

0237788
€ 1.59 InStock
In stock
BOC 2PCS HSS-CO DRILL 3MM
BOC 2PCS HSS-CO DRILL 3MM

BOC 2PCS HSS-CO DRILL 3MM

0183642
€ 2.59 €1.30/1 pcs InStock
In stock
SANDPAPER 125MM NO.100 KE-RR
SANDPAPER 125MM NO.100 KE-RR

SANDPAPER 125MM NO.100 KE-RR

0013296
€ 0.49 InStock
In stock
PAINT BRUSH Z79 2,5
PAINT BRUSH Z79 2,5

PAINT BRUSH Z79 2,5

0219461
€ 2.79 InStock
In stock
BOC HSS-TIN DRILL 3MM 2PCS
BOC HSS-TIN DRILL 3MM 2PCS

BOC HSS-TIN DRILL 3MM 2PCS

0183622
€ 1.39 €0.70/1 pcs InStock
In stock
RHODIUS XT67 CUT OFF METAL 115 × 1.0 × 22.23MM
RHODIUS XT67 CUT OFF METAL 115 × 1.0 × 22.23MM

RHODIUS XT67 CUT OFF METAL 115 × 1.0 × 22.23MM

0207163
€ 1.19 InStock
In stock
BOC CONCRETE DRIL PRO 4MM
BOC CONCRETE DRIL PRO 4MM

BOC CONCRETE DRIL PRO 4MM

0183672
€ 1.29 InStock
In stock
MAKITA CUT-OFF WHEEL 115X1,2CM
MAKITA CUT-OFF WHEEL 115X1,2CM

MAKITA CUT-OFF WHEEL 115X1,2CM

0089666
€ 1.29 InStock
In stock
STANLEY WALL DRILL 10MMX120
STANLEY WALL DRILL 10MMX120

STANLEY WALL DRILL 10MMX120

0168846
€ 1.89 InStock
In stock
STANLEY SANDING SHEET 120GR 93X190M
STANLEY SANDING SHEET 120GR 93X190M

STANLEY SANDING SHEET 120GR 93X190M

0218115
€ 4.19 €34.92/1 kg InStock
In stock
STIHL MOTOR OIL 1L
STIHL MOTOR OIL 1L

STIHL MOTOR OIL 1L

0017598
€ 19.79 €19.79/1 l InStock
In stock
STANLEY RETRACTABLE KNIVES 1-10-151 151 160
STANLEY RETRACTABLE KNIVES 1-10-151 151 160

STANLEY RETRACTABLE KNIVES 1-10-151 151 160

0145807
€ 2.69 InStock
In stock
POWERPLUS IMPACT DRILL 550W
POWERPLUS IMPACT DRILL 550W

POWERPLUS IMPACT DRILL 550W

0269153
€ 32.99 InStock
In stock
STANLEY STA193330 TOOLBAG 12"
STANLEY STA193330 TOOLBAG 12
-23%

STANLEY STA193330 TOOLBAG 12"

0178408
  €16.99  
€ 12.99 InStock
In stock
SADU STONE CUT-OFF DISC 115x2,5mm
SADU STONE CUT-OFF DISC 115x2,5mm

SADU STONE CUT-OFF DISC 115x2,5mm

0221883
€ 1.19 InStock
In stock
EINHELL S-CASE METAL DRILL BIT SET 10PCS
EINHELL S-CASE METAL DRILL BIT SET 10PCS

EINHELL S-CASE METAL DRILL BIT SET 10PCS

0263574
€ 14.99 InStock
In stock
BRUSHCO PAINT TRAY 7
BRUSHCO PAINT TRAY 7

BRUSHCO PAINT TRAY 7

0060470
€ 1.99 InStock
In stock
BERRYLION SILICONE PISTOL
BERRYLION SILICONE PISTOL
-0%

BERRYLION SILICONE PISTOL

0231694
  €9.89  
€ 9.89 InStock
In stock