Product Category

GORILLA GLUE GRAB ADHESIVE CRYSTAL 270ML - CLEAR
GORILLA GLUE GRAB ADHESIVE CRYSTAL 270ML -  CLEAR

GORILLA GLUE GRAB ADHESIVE CRYSTAL 270ML - CLEAR

0233848
€ 24.79 InStock
In stock
EVER BUILD SILICONE CLEAR GENERAL PUR 290ML
EVER BUILD SILICONE CLEAR GENERAL PUR 290ML

EVER BUILD SILICONE CLEAR GENERAL PUR 290ML

0062637
€ 4.79 €15.45/1 l InStock
In stock
QUILOSA WATER-BASED SEALANT FOR WOODEN JOINTS WENGE 300ML
QUILOSA WATER-BASED SEALANT FOR WOODEN JOINTS WENGE 300ML

QUILOSA WATER-BASED SEALANT FOR WOODEN JOINTS WENGE 300ML

0101568
€ 5.49 €18.30/1 l InStock
In stock
PELELAC PELEBOND 5L
PELELAC PELEBOND 5L

PELELAC PELEBOND 5L

0001022
€ 30.09 €6.02/1 l InStock
In stock
PELEFIX 4L
PELEFIX 4L

PELEFIX 4L

0004297
€ 33.49 €8.37/1 l InStock
In stock
GORILLA SUPER GLUE GEL 2X3G
GORILLA SUPER GLUE GEL 2X3G

GORILLA SUPER GLUE GEL 2X3G

0220001
€ 7.79 InStock
In stock
GORILLA GLUE ORIGINAL 60ML
GORILLA GLUE ORIGINAL 60ML

GORILLA GLUE ORIGINAL 60ML

0195362
€ 9.19 InStock
In stock
VIVECHROM VIVELATEX PRIMER 5L
VIVECHROM  VIVELATEX PRIMER 5L

VIVECHROM VIVELATEX PRIMER 5L

0176160
€ 63.89 €12.78/1 l InStock
In stock
PATTEX WOODGLUE EXPRESS 750 GR
PATTEX WOODGLUE EXPRESS 750 GR

PATTEX WOODGLUE EXPRESS 750 GR

0181068
€ 11.89 €15.85/1 kg InStock
In stock
TANGIT UNI-LOCK TIF 80M
TANGIT UNI-LOCK TIF 80M

TANGIT UNI-LOCK TIF 80M

0181074
€ 9.99 €124.88/1 l InStock
In stock
PELESTIK 4L
PELESTIK 4L

PELESTIK 4L

0000997
€ 44.59 €11.15/1 l InStock
In stock
GORILLA SUPER GLUE MICRO PRECISE LIQUID 5G - CLEAR
GORILLA SUPER GLUE MICRO PRECISE LIQUID 5G - CLEAR

GORILLA SUPER GLUE MICRO PRECISE LIQUID 5G - CLEAR

0230032
€ 11.59 InStock
In stock
GORILLA GLUE 50ML - CLEAR
GORILLA GLUE 50ML - CLEAR

GORILLA GLUE 50ML - CLEAR

0215207
€ 11.49 InStock
In stock
GORILLA GLUE CONTACT ADHESIVE 75G - CLEAR
GORILLA GLUE CONTACT ADHESIVE 75G - CLEAR

GORILLA GLUE CONTACT ADHESIVE 75G - CLEAR

0222579
€ 8.89 InStock
In stock
DELI REUSABLE MAGIC TACK 75G
DELI REUSABLE MAGIC TACK 75G

DELI REUSABLE MAGIC TACK 75G

0294198
€ 3.79 InStock
In stock
ISOMAT COLORED CEMENT BASED TILE GROUTS CG2 LIGHT GREY 5KG
ISOMAT COLORED CEMENT BASED TILE GROUTS CG2 LIGHT GREY 5KG

ISOMAT COLORED CEMENT BASED TILE GROUTS CG2 LIGHT GREY 5KG

0070959
€ 6.89 €1.38/1 kg InStock
In stock
SIKA SIKASIL UNIVERSAL SILICONE BLACK 280ML
SIKA SIKASIL UNIVERSAL SILICONE BLACK 280ML

SIKA SIKASIL UNIVERSAL SILICONE BLACK 280ML

0232001
€ 4.49 €16.04/1 l InStock
In stock
SOUDAL FINISHING SOLUTION 1L
SOUDAL FINISHING SOLUTION 1L

SOUDAL FINISHING SOLUTION 1L

0257683
€ 6.99 €6.99/1 l InStock
In stock
SOUDAL JOINT FINISH 500ML
SOUDAL JOINT FINISH 500ML

SOUDAL JOINT FINISH 500ML

0271549
€ 3.49 €6.98/1 l InStock
In stock
GORILLA SUPERGLUE BRUSH & NOZZLE 12G
GORILLA SUPERGLUE BRUSH & NOZZLE 12G

GORILLA SUPERGLUE BRUSH & NOZZLE 12G

0195594
€ 10.89 InStock
In stock
POLYCELL DAMP SEAL 1L
POLYCELL DAMP SEAL 1L

POLYCELL DAMP SEAL 1L

0097562
€ 47.39 €47.39/1 l InStock
In stock
PATTEX SP101 BROWN ORIGINAL SILICONE 280ML
PATTEX SP101 BROWN ORIGINAL SILICONE 280ML

PATTEX SP101 BROWN ORIGINAL SILICONE 280ML

0137957
€ 11.99 €42.82/1 l InStock
In stock
UHU GLITTER GLUE BLUE 88,5ML
UHU GLITTER GLUE BLUE 88,5ML

UHU GLITTER GLUE BLUE 88,5ML

0226269
€ 3.49 €43.63/1 l InStock
In stock
UHU GLUE PEN 50ML BL
UHU GLUE PEN 50ML BL

UHU GLUE PEN 50ML BL

0096947
€ 2.09 €41.80/1 l InStock
In stock