Product Category

UHU GLITTER GLUE BLUE 88,5ML
UHU GLITTER GLUE BLUE 88,5ML

UHU GLITTER GLUE BLUE 88,5ML

0226269
€ 3.49 €43.63/1 l InStock
In stock
UHU GLUE PEN 50ML BL
UHU GLUE PEN 50ML BL

UHU GLUE PEN 50ML BL

0096947
€ 2.09 €41.80/1 l InStock
In stock
ISOMAT LATEX 5KG
ISOMAT LATEX 5KG

ISOMAT LATEX 5KG

0220318
€ 24.49 €4.90/1 kg InStock
In stock
GRIFFON PVC ADHESIVE LIQUID 500ML
GRIFFON PVC ADHESIVE LIQUID 500ML

GRIFFON PVC ADHESIVE LIQUID 500ML

0236864
€ 11.29 €22.58/1 l InStock
In stock
PELETICO STONOSEAL GENERAL USE WATER SUPPLY SOLUTION 4L - TRANSPARENT
PELETICO STONOSEAL GENERAL USE WATER SUPPLY SOLUTION 4L - TRANSPARENT
-11%

PELETICO STONOSEAL GENERAL USE WATER SUPPLY SOLUTION 4L - TRANSPARENT

0004304
  €35.89  
€ 31.59 €7.90/1 l InStock
In stock
GORILLA GLUE 110ML - CLEAR
GORILLA GLUE 110ML - CLEAR

GORILLA GLUE 110ML - CLEAR

0215208
€ 16.49 InStock
In stock
GORILLA GLUE EPOXY 25ML
GORILLA GLUE EPOXY 25ML

GORILLA GLUE EPOXY 25ML

0195378
€ 10.69 InStock
In stock
DELI GLITTER GLUE 6X12ML
DELI GLITTER GLUE 6X12ML

DELI GLITTER GLUE 6X12ML

0294164
€ 2.49 InStock
In stock
DELI SHINY GLITTER 6X12ML
DELI SHINY GLITTER 6X12ML

DELI SHINY GLITTER 6X12ML

0294165
€ 2.49 InStock
In stock
POLYCELL DAMP SEAL 500ML
POLYCELL DAMP SEAL 500ML

POLYCELL DAMP SEAL 500ML

0097561
€ 26.39 €52.78/1 l InStock
In stock
EVER BUILD GPS CLEAR EASY-SQ 80ML
EVER BUILD  GPS CLEAR EASY-SQ 80ML

EVER BUILD GPS CLEAR EASY-SQ 80ML

0115333
€ 5.99 €74.88/1 l InStock
In stock
ISOMAT COLORED CEMENT BASED TILE GROUTS CG2 ANEMONE 5KG
ISOMAT COLORED CEMENT BASED TILE GROUTS CG2 ANEMONE 5KG

ISOMAT COLORED CEMENT BASED TILE GROUTS CG2 ANEMONE 5KG

0070964
€ 6.89 €1.38/1 kg InStock
In stock
UHU WOODTITE 20GR
UHU WOODTITE 20GR

UHU WOODTITE 20GR

0037591
€ 5.49 €274.50/1 kg InStock
In stock
GRIFFON LUBRICANT BLUE GEL 800GR
GRIFFON LUBRICANT BLUE GEL 800GR

GRIFFON LUBRICANT BLUE GEL 800GR

0236850
€ 4.99 €6.24/1 kg InStock
In stock
QUILOSA PU-ORBA FOAM B1 FIRE STOP 750ML
QUILOSA PU-ORBA FOAM B1 FIRE STOP 750ML

QUILOSA PU-ORBA FOAM B1 FIRE STOP 750ML

0219077
€ 13.49 €17.99/1 l InStock
In stock
QUILOSA PU-ORBAFOAM GUN 750ML
QUILOSA PU-ORBAFOAM GUN 750ML

QUILOSA PU-ORBAFOAM GUN 750ML

0241907
€ 8.99 €11.99/1 l InStock
In stock
WOLFCRAFT 4366000 ANGLE CATRIDGE 0-90°
WOLFCRAFT 4366000 ANGLE CATRIDGE 0-90°

WOLFCRAFT 4366000 ANGLE CATRIDGE 0-90°

0253454
€ 4.59 InStock
In stock
PATTEX MILLE & CARTRIDGE GUN FREE
PATTEX MILLE & CARTRIDGE GUN FREE

PATTEX MILLE & CARTRIDGE GUN FREE

0264248
€ 7.29 InStock
In stock
GORILLA TACK SQUARE 84PCS
GORILLA TACK SQUARE 84PCS

GORILLA TACK SQUARE 84PCS

0284401
€ 4.89 InStock
In stock
UHU STIC CONTACT POWER GLUE20
UHU STIC CONTACT POWER GLUE20

UHU STIC CONTACT POWER GLUE20

0188045
€ 4.59 €229.50/1 kg InStock
Low stock
GRIFFON PVC ADHESIVE THIXOTROPIC 1LTR
GRIFFON PVC ADHESIVE THIXOTROPIC 1LTR

GRIFFON PVC ADHESIVE THIXOTROPIC 1LTR

0236854
€ 19.79 €19.79/1 l InStock
Low stock
DELI DUST FREE ERASER 4PCS
DELI DUST FREE ERASER 4PCS

DELI DUST FREE ERASER 4PCS

0294174
€ 0.89 InStock
Low stock
BISON FAST FIX² LIQUID PLASTIC STRONG REPAIR ADHESIVE 10GR
BISON FAST FIX² LIQUID PLASTIC STRONG REPAIR ADHESIVE 10GR

BISON FAST FIX² LIQUID PLASTIC STRONG REPAIR ADHESIVE 10GR

0233648
€ 11.79 €11790.00/1 l InStock
Low stock
EVER BUILD 101 MULTI PURPOSE PUTTY NATURAL 1KG
EVER BUILD 101 MULTI PURPOSE PUTTY NATURAL 1KG

EVER BUILD 101 MULTI PURPOSE PUTTY NATURAL 1KG

0124137
€ 3.49 €3.49/1 kg InStock
Limited stock (Only few left)