Product Category

MIMOTEN 150ML
MIMOTEN 150ML

MIMOTEN 150ML

0188735
€ 8.39 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
KONFLIC 150ML
KONFLIC 150ML

KONFLIC 150ML

0188736
€ 7.39 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BAIT OF 45GR
BAIT OF 45GR

BAIT OF 45GR

0192434
€ 2.19 €43.80/1 kg OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
SMART CATCH 24X10CM
SMART CATCH 24X10CM

SMART CATCH 24X10CM

0195819
€ 1.49 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
FLORTIS LINSEED OIL CONCENTRATED 200ML
FLORTIS LINSEED OIL CONCENTRATED 200ML

FLORTIS LINSEED OIL CONCENTRATED 200ML

0197568
€ 8.99 €44.95/1 l OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
FLORTIS ACETIC ACID R.T.U. LIQUID 1LTR
FLORTIS ACETIC ACID R.T.U. LIQUID 1LTR

FLORTIS ACETIC ACID R.T.U. LIQUID 1LTR

0204475
€ 10.75 €10.75/1 l OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
FLASH PASTE 80GR
FLASH PASTE 80GR

FLASH PASTE 80GR

0204888
€ 4.99 €62.38/1 kg OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
CATTERPILLAR & ANT GREASBANK
CATTERPILLAR & ANT GREASBANK

CATTERPILLAR & ANT GREASBANK

0211950
€ 5.99 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BIRD NETTING 4X5M
BIRD NETTING 4X5M

BIRD NETTING 4X5M

0211952
€ 10.65 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BIRDS TAPE REPELLENT 100M
BIRDS TAPE REPELLENT 100M

BIRDS TAPE REPELLENT 100M

0211953
€ 8.99 €89.90/1 l OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
TERRACANTO 100CC
TERRACANTO 100CC

TERRACANTO 100CC

0215473
€ 7.49 €74.90/1 l OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
SCARY CAT 550GR
SCARY CAT 550GR

SCARY CAT 550GR

0242210
€ 15.79 €28.71/1 kg OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
MOUSETRAP PP SET OF 2PCS 170X61X65MM
MOUSETRAP PP SET OF 2PCS 170X61X65MM

MOUSETRAP PP SET OF 2PCS 170X61X65MM

0238257
€ 12.89 €6.45/1 pcs OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BIG CHEESE 2PCS WOODEN MOUSE TRAP
BIG CHEESE 2PCS WOODEN MOUSE TRAP

BIG CHEESE 2PCS WOODEN MOUSE TRAP

0230759
€ 4.19 €2.10/1 pcs OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
BIG CHEESE 3PCS MOUSE TRAP QUICK CLICK
BIG CHEESE 3PCS MOUSE TRAP QUICK CLICK

BIG CHEESE 3PCS MOUSE TRAP QUICK CLICK

0233229
€ 7.99 €2.66/1 pcs OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
WINDOW FLY TRAP NATURAL CONTROL 4PCS
WINDOW FLY TRAP NATURAL CONTROL 4PCS

WINDOW FLY TRAP NATURAL CONTROL 4PCS

0246309
€ 7.79 €1.95/1 pcs OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
ADVION ANT GEL 5GR
ADVION ANT GEL 5GR

ADVION ANT GEL 5GR

0244519
€ 12.99 €1299.00/1 kg OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
TEALIGHTS 40PCS CITRONELLA
TEALIGHTS 40PCS CITRONELLA

TEALIGHTS 40PCS CITRONELLA

0248606
€ 4.99 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
FLERIANA SACHET GARDENIA 3PCS
FLERIANA SACHET GARDENIA 3PCS
Only Mono Price

FLERIANA SACHET GARDENIA 3PCS

0240517
€ 3.19 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
FLERIANA REPELLENT BRACELET 1PC
FLERIANA REPELLENT BRACELET 1PC
Only Mono Price

FLERIANA REPELLENT BRACELET 1PC

0240520
€ 4.59 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
PLASTIC SCARER CROW 42.5X14X23CM
PLASTIC SCARER CROW 42.5X14X23CM

PLASTIC SCARER CROW 42.5X14X23CM

0249950
€ 5.19 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
ZERO IN ANTI-MOSQUITO FAN- FLY REPELLENT FAN INDOOR/OUTDOOR WHITE
ZERO IN ANTI-MOSQUITO FAN- FLY REPELLENT FAN INDOOR/OUTDOOR WHITE

ZERO IN ANTI-MOSQUITO FAN- FLY REPELLENT FAN INDOOR/OUTDOOR WHITE

0251011
€ 14.99 OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
PETRO RAT PASTA 150GR
PETRO RAT PASTA 150GR

PETRO RAT PASTA 150GR

0239657
€ 4.49 €29.93/1 kg OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.
REX DESCALER 750ML
REX DESCALER 750ML

REX DESCALER 750ML

0254142
€ 5.19 €6.92/1 l OutOfStock
Out of stock
You will be contacted when the product is back in stock.