Product Category

BT 4 ANT & ROACHES GLUE TRAPS
BT 4 ANT & ROACHES GLUE TRAPS
-11%

BT 4 ANT & ROACHES GLUE TRAPS

0128156
  €1.79  
€ 1.59 €0.40/1 pcs InStock
In stock
EXIT GEL FOR ANTS 10GR
EXIT GEL FOR ANTS 10GR

EXIT GEL FOR ANTS 10GR

0263953
€ 8.99 €899.00/1 kg InStock
In stock
WASP TRAP PP SET OF 2PCS
WASP TRAP PP SET OF 2PCS

WASP TRAP PP SET OF 2PCS

0256043
€ 3.49 €1.75/1 pcs InStock
In stock
EFFECT TRAP&BAIT KITCHEN MOTHS
EFFECT TRAP&BAIT KITCHEN MOTHS

EFFECT TRAP&BAIT KITCHEN MOTHS

0254338
€ 4.99 InStock
In stock
CK4 MOUSE GLUE TRAPS
CK4 MOUSE GLUE TRAPS

CK4 MOUSE GLUE TRAPS

0193905
€ 1.99 €0.50/1 pcs InStock
In stock
RAID MAT REFILL 30PCS
RAID MAT REFILL 30PCS

RAID MAT REFILL 30PCS

0273675
€ 3.99 €0.13/1 pcs InStock
In stock
GUARD N CARE TRANSPARENT WINDOW FLY TRAP
GUARD N CARE TRANSPARENT WINDOW FLY TRAP

GUARD N CARE TRANSPARENT WINDOW FLY TRAP

0269625
€ 1.19 InStock
In stock
VERDEMAX SCARECROW 120CM
VERDEMAX SCARECROW 120CM

VERDEMAX SCARECROW 120CM

0227240
€ 13.99 InStock
In stock
VERDEMAX COPPER ADHESIVE TAPE FOR SNAILS 3CMX5M
VERDEMAX COPPER ADHESIVE TAPE FOR SNAILS 3CMX5M

VERDEMAX COPPER ADHESIVE TAPE FOR SNAILS 3CMX5M

0288513
€ 4.59 InStock
In stock
BIRD REPELLER ⌀40CM
BIRD REPELLER ⌀40CM

BIRD REPELLER ⌀40CM

0241000
€ 9.69 InStock
In stock
VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 4X6M
VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 4X6M

VERDEMAX BIRD PROTECTION NET 4X6M

0227249
€ 6.89 €1.15/1 m InStock
In stock
ELECTRIC FLY SWATTER 46X17CM - ASSORTED COLORS
ELECTRIC FLY SWATTER 46X17CM - ASSORTED COLORS

ELECTRIC FLY SWATTER 46X17CM - ASSORTED COLORS

0288696
€ 4.19 InStock
In stock
PIGEON & BIRD REPELLENT LIQUID 500ML
PIGEON & BIRD REPELLENT LIQUID  500ML

PIGEON & BIRD REPELLENT LIQUID 500ML

0236127
€ 14.99 €29.98/1 l InStock
In stock
DEFENDERS CAT & DOG SCATTER GRANULES 450GR
DEFENDERS CAT & DOG SCATTER GRANULES 450GR

DEFENDERS CAT & DOG SCATTER GRANULES 450GR

0157303
€ 10.49 €23.31/1 kg InStock
In stock
CK2 PLASTIC GLUE TRAPPER
CK2 PLASTIC GLUE TRAPPER

CK2 PLASTIC GLUE TRAPPER

0193904
€ 4.99 €2.50/1 pcs InStock
In stock
EFFECT FLYCATCHER 4PCS
EFFECT FLYCATCHER 4PCS

EFFECT FLYCATCHER 4PCS

0254346
€ 3.49 €0.87/1 pcs InStock
In stock
EFFECT ULTIMUM PRO 50CC
EFFECT ULTIMUM PRO 50CC

EFFECT ULTIMUM PRO 50CC

0281957
€ 10.99 €219.80/1 l InStock
In stock
ANT & ROACH KILL 6M 200ML
ANT & ROACH KILL 6M 200ML

ANT & ROACH KILL 6M 200ML

0236137
€ 19.99 €99.95/1 l InStock
In stock
KINZO TREE GLUE BAND 175X10CM
KINZO TREE GLUE BAND 175X10CM

KINZO TREE GLUE BAND 175X10CM

0289422
€ 2.79 InStock
In stock
RAID AEROSOL CIK MAX FOR ANTS AND COCKROACHES 300ML
RAID AEROSOL CIK MAX FOR ANTS AND COCKROACHES 300ML

RAID AEROSOL CIK MAX FOR ANTS AND COCKROACHES 300ML

0273669
€ 4.69 €15.63/1 l InStock
In stock
AROXOL SPRAY FOR MOTHS AND MITES 300ML
AROXOL SPRAY FOR MOTHS AND MITES 300ML
Only Mono Price

AROXOL SPRAY FOR MOTHS AND MITES 300ML

0275264
€ 3.39 €11.30/1 l InStock
In stock
CLEANKILL ORIGINAL PLUS 375ML
CLEANKILL ORIGINAL PLUS 375ML
Only Mono Price

CLEANKILL ORIGINAL PLUS 375ML

0251064
€ 7.19 €19.43/1 l InStock
In stock
BIG CHEESE 4PCS WOODEN MOUSE TRAP
BIG CHEESE 4PCS WOODEN MOUSE TRAP

BIG CHEESE 4PCS WOODEN MOUSE TRAP

0230758
€ 2.49 €0.62/1 pcs InStock
In stock
VOLSFALKER CITRUS 3PK 30PK DI.
VOLSFALKER CITRUS 3PK 30PK DI.

VOLSFALKER CITRUS 3PK 30PK DI.

0159618
€ 5.99 InStock
In stock