Product Category

SUPER SEALANT ACRYLIC WHITE 300ML
SUPER SEALANT ACRYLIC WHITE 300ML
Only Mono Price

SUPER SEALANT ACRYLIC WHITE 300ML

0162112
€ 1.59 €5.30/1 l InStock
In stock
VASSILIKO CEMENT 25KG
VASSILIKO CEMENT 25KG
Only Mono Price

VASSILIKO CEMENT 25KG

0239042
€ 3.79 €0.15/1 kg InStock
In stock
SUPER SANITARY SILICONE CLEAR 280ML
SUPER SANITARY SILICONE CLEAR 280ML
Only Mono Price

SUPER SANITARY SILICONE CLEAR 280ML

0184128
€ 4.19 €14.96/1 l InStock
In stock
SUPER SILICONE WHITE 280ML
SUPER SILICONE WHITE 280ML
Only Mono Price

SUPER SILICONE WHITE 280ML

0129096
€ 3.19 €11.39/1 l InStock
In stock
BISON POLY MAX CRYSTAL EXPRESS TUBE 115GR
BISON POLY MAX CRYSTAL EXPRESS TUBE 115GR
-10%

BISON POLY MAX CRYSTAL EXPRESS TUBE 115GR

0180165
  €7.99  
€ 7.19 €62.52/1 kg InStock
In stock
SUPER SILICONE CLEAR 280ML
SUPER SILICONE CLEAR 280ML
Only Mono Price

SUPER SILICONE CLEAR 280ML

0129095
€ 3.19 €11.39/1 l InStock
In stock
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS CAULK WHITE 300ML
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS CAULK WHITE 300ML

QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS CAULK WHITE 300ML

0193772
€ 2.79 €9.30/1 l InStock
In stock
SUPER SANITARY SILICONE WHITE 280ML
SUPER SANITARY SILICONE WHITE 280ML
Only Mono Price

SUPER SANITARY SILICONE WHITE 280ML

0184129
€ 4.19 €14.96/1 l InStock
In stock
BRICK 10X20X30CM
BRICK 10X20X30CM
Only Mono Price

BRICK 10X20X30CM

0244695
€ 0.99 InStock
In stock
BISON POLY MAX WHITE HI TACK EXPRESS TUBE 165GR
BISON POLY MAX WHITE HI TACK EXPRESS TUBE 165GR

BISON POLY MAX WHITE HI TACK EXPRESS TUBE 165GR

0213426
€ 7.99 €48.42/1 kg InStock
In stock
BISON SILICONE CLEAR CARD 60ML
BISON SILICONE CLEAR CARD 60ML
-11%

BISON SILICONE CLEAR CARD 60ML

0033797
  €5.99  
€ 5.29 €88.17/1 l InStock
In stock
QUILOSA MOULD RESISTAND SANITARY SILICONE FOR KITCHEN AND BATHROOM WHITE 280ML
QUILOSA MOULD RESISTAND SANITARY SILICONE FOR KITCHEN AND BATHROOM WHITE 280ML

QUILOSA MOULD RESISTAND SANITARY SILICONE FOR KITCHEN AND BATHROOM WHITE 280ML

0193778
€ 5.99 €19.97/1 l InStock
In stock
QUILOSA MOULD RESISTAND SANITARY SILICONE FOR KITCHEN AND BATHROOM TRANSPARENT 280ML
QUILOSA MOULD RESISTAND SANITARY SILICONE FOR KITCHEN AND BATHROOM TRANSPARENT 280ML

QUILOSA MOULD RESISTAND SANITARY SILICONE FOR KITCHEN AND BATHROOM TRANSPARENT 280ML

0193777
€ 5.99 €19.97/1 l InStock
In stock
THERMOCEM 25KG
THERMOCEM 25KG
Only Mono Price

THERMOCEM 25KG

0004229
€ 7.79 €0.31/1 kg InStock
In stock
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS WHITE 1/2 HOUR 300ML
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS WHITE 1/2 HOUR 300ML

QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS WHITE 1/2 HOUR 300ML

0197498
€ 3.49 €11.63/1 l InStock
In stock
QUILOSA SEALANT SILICONE UNIVERSAL TRANSPARENT 280ML
QUILOSA SEALANT SILICONE UNIVERSAL TRANSPARENT 280ML

QUILOSA SEALANT SILICONE UNIVERSAL TRANSPARENT 280ML

0193773
€ 5.29 €17.63/1 l InStock
In stock
SIKA SIKACRYL UNIVERSAL PRO ACRYLIC WHITE 310ML
SIKA SIKACRYL UNIVERSAL PRO ACRYLIC WHITE 310ML

SIKA SIKACRYL UNIVERSAL PRO ACRYLIC WHITE 310ML

0231995
€ 2.59 €8.35/1 l InStock
In stock
EVER BUILD INSTANT NAILS ADHESIVE 290ML
EVER BUILD INSTANT NAILS ADHESIVE 290ML
-17%

EVER BUILD INSTANT NAILS ADHESIVE 290ML

0062679
  €3.99  
€ 3.29 €10.61/1 l InStock
In stock
BISON POLY MAX CRYSTAL EXPRESS 300ML
BISON POLY MAX CRYSTAL EXPRESS 300ML

BISON POLY MAX CRYSTAL EXPRESS 300ML

0088330
€ 12.99 €43.30/1 l InStock
In stock
QUILOSA SEALANT SILICONE UNIVERSAL WHITE 280ML
QUILOSA SEALANT SILICONE UNIVERSAL WHITE 280ML

QUILOSA SEALANT SILICONE UNIVERSAL WHITE 280ML

0193775
€ 5.29 €17.63/1 l InStock
In stock
BISON POLY MAX WHITE HI TACK EXPRESS 300ML
BISON POLY MAX WHITE HI TACK EXPRESS 300ML

BISON POLY MAX WHITE HI TACK EXPRESS 300ML

0132402
€ 11.99 €28.21/1 kg InStock
In stock
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS GREY 300ML
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS GREY 300ML

QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS GREY 300ML

0193769
€ 3.29 €10.97/1 l InStock
In stock
BISON POLY MAX TRANSPERENT HI TACK EXPRESS 300ML
BISON POLY MAX TRANSPERENT HI TACK EXPRESS 300ML

BISON POLY MAX TRANSPERENT HI TACK EXPRESS 300ML

0213425
€ 13.49 €44.97/1 kg InStock
In stock
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS BROWN 300ML
QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS BROWN 300ML

QUILOSA UNIVERSAL ACRYLIC DECORATORS BROWN 300ML

0193770
€ 3.29 €10.97/1 l InStock
In stock