Product Category

HARRIS CLASSIC PAINT BRUSH 21/2
HARRIS CLASSIC PAINT BRUSH 21/2
-20%

HARRIS CLASSIC PAINT BRUSH 21/2

0122883
  €9.39  
€ 7.51 InStock
In stock
HARRIS TASKMAS STEEL EXTENDED POLE 2M
HARRIS TASKMAS STEEL EXTENDED POLE 2M
-20%

HARRIS TASKMAS STEEL EXTENDED POLE 2M

0179109
  €13.09  
€ 10.47 InStock
In stock
ISOMAT ISO-PRIMER 5KG
ISOMAT ISO-PRIMER 5KG

ISOMAT ISO-PRIMER 5KG

0223584
€ 16.29 €3.26/1 kg InStock
In stock
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY BLACK 50ML
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY BLACK 50ML

MAXI DÉCOR COLOR SPRAY BLACK 50ML

0208604
€ 3.69 €73.80/1 l InStock
In stock
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY GOLD 50ML
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY GOLD 50ML

MAXI DÉCOR COLOR SPRAY GOLD 50ML

0208618
€ 3.69 €73.80/1 l InStock
In stock
MAXI DÉCOR RICEPAPER 3100116
MAXI DÉCOR RICEPAPER 3100116

MAXI DÉCOR RICEPAPER 3100116

0219571
€ 2.99 InStock
In stock
ISOMAT 17ML YELLOW LIQUID GLASS COLOR
ISOMAT 17ML YELLOW LIQUID GLASS COLOR

ISOMAT 17ML YELLOW LIQUID GLASS COLOR

0251481
€ 5.79 €340.59/1 l InStock
In stock
TURN KNOB ORION P013 CHROME MAT
TURN KNOB ORION P013 CHROME MAT

TURN KNOB ORION P013 CHROME MAT

0251493
€ 31.99 InStock
In stock
GRAPHITE ABRASIVE SPONGE 125X25X90MM K120
GRAPHITE ABRASIVE SPONGE 125X25X90MM K120

GRAPHITE ABRASIVE SPONGE 125X25X90MM K120

0258217
€ 1.49 InStock
In stock
ALTREX 3 STEPS STEPLADDER
ALTREX 3 STEPS STEPLADDER

ALTREX 3 STEPS STEPLADDER

0260328
€ 99.99 InStock
In stock
KAOKEY CARBON STEEL PROFESSIONAL TELESCOPIC LADDER 12 STEPS - 4.7M
KAOKEY CARBON STEEL PROFESSIONAL TELESCOPIC LADDER 12 STEPS - 4.7M

KAOKEY CARBON STEEL PROFESSIONAL TELESCOPIC LADDER 12 STEPS - 4.7M

0284403
€ 104.99 InStock
In stock
ELKOP ALUMINIUM COMBINATION LADDER 2 SECTIONS 10 STEPS EACH
ELKOP ALUMINIUM COMBINATION LADDER 2 SECTIONS 10 STEPS EACH

ELKOP ALUMINIUM COMBINATION LADDER 2 SECTIONS 10 STEPS EACH

0294980
€ 153.99 InStock
In stock
ELKOP ALUMINIUM COMBINATION LADDER 2 SECTIONS 12 STEPS EACH
ELKOP ALUMINIUM COMBINATION LADDER 2 SECTIONS 12 STEPS EACH

ELKOP ALUMINIUM COMBINATION LADDER 2 SECTIONS 12 STEPS EACH

0294981
€ 194.99 InStock
In stock
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY WALNUT 50ML
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY WALNUT 50ML

MAXI DÉCOR COLOR SPRAY WALNUT 50ML

0208606
€ 3.69 €73.80/1 l InStock
Low stock
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY VIOLET PERLE 50ML
MAXI DÉCOR COLOR SPRAY VIOLET PERLE 50ML

MAXI DÉCOR COLOR SPRAY VIOLET PERLE 50ML

0208624
€ 3.69 €73.80/1 l InStock
Low stock
PENTART MATTE 50ML, WHITE
PENTART MATTE 50ML, WHITE

PENTART MATTE 50ML, WHITE

0229723
€ 2.79 €55.80/1 l InStock
Low stock
LEVEL ADJUSTMENTS NO1 PACK 25PCS
LEVEL ADJUSTMENTS NO1 PACK 25PCS

LEVEL ADJUSTMENTS NO1 PACK 25PCS

0232536
€ 19.99 €0.80/1 pcs InStock
Low stock
SUPER ALUMINIUM LADDERS 2+1 STEPS
SUPER ALUMINIUM LADDERS 2+1 STEPS

SUPER ALUMINIUM LADDERS 2+1 STEPS

0244481
€ 49.99 InStock
Low stock
CUTE LOVELY BUNNY SILICONE MOLD
CUTE LOVELY BUNNY SILICONE MOLD

CUTE LOVELY BUNNY SILICONE MOLD

0265520
€ 8.99 InStock
Low stock
HARRISV NO-LOSS EVOLUTION BRUSH 3
HARRISV NO-LOSS EVOLUTION BRUSH 3
-20%

HARRISV NO-LOSS EVOLUTION BRUSH 3

0135575
  €7.69  
€ 6.15 InStock
Low stock
HARRIS NO-LOSS EVOLUTION BRUSH 4
HARRIS  NO-LOSS EVOLUTION BRUSH 4
-20%

HARRIS NO-LOSS EVOLUTION BRUSH 4

0135576
  €8.79  
€ 7.03 InStock
Low stock
HARRIS ARTISAN FLAT BRUSH 1.5''
HARRIS ARTISAN FLAT BRUSH 1.5''
-20%

HARRIS ARTISAN FLAT BRUSH 1.5''

0186438
  €5.79  
€ 4.63 InStock
Low stock
TESA EASY COVER 15Mx2600mm
TESA EASY COVER 15Mx2600mm

TESA EASY COVER 15Mx2600mm

0178195
€ 8.89 €0.59/1 m InStock
Low stock
PENTART MATTE 50ML, LIPSTICK RED
PENTART MATTE 50ML, LIPSTICK RED

PENTART MATTE 50ML, LIPSTICK RED

0229768
€ 2.79 €55.80/1 l InStock
Low stock