Product Category

ASTONISH SPECIALIST MULTIPURPOSE FLOOR CLEANER LAVENDER 1LTR
ASTONISH SPECIALIST MULTIPURPOSE FLOOR CLEANER LAVENDER 1LTR

ASTONISH SPECIALIST MULTIPURPOSE FLOOR CLEANER LAVENDER 1LTR

0206587
€ 3.29 €3.29/1 l InStock
In stock
RAID ELECTRIC LIQUID REFIL 120 NIGHTS 1+1 FREE
RAID ELECTRIC LIQUID REFIL 120 NIGHTS 1+1 FREE
Only Mono Price

RAID ELECTRIC LIQUID REFIL 120 NIGHTS 1+1 FREE

0251227
€ 7.29 InStock
In stock
TOOLFLEX SHOVEL HANGER 2PCS 30–40MM
TOOLFLEX SHOVEL HANGER 2PCS 30–40MM

TOOLFLEX SHOVEL HANGER 2PCS 30–40MM

0049618
€ 7.49 €3.75/1 pcs InStock
In stock
TOOLFLEX 90cm BROOM 20-30mm
TOOLFLEX 90cm BROOM 20-30mm

TOOLFLEX 90cm BROOM 20-30mm

0086540
€ 29.49 InStock
In stock
ASTONISH SPECIALIST BATHROOM CLEANER FRESH BREEZE 750ML
ASTONISH SPECIALIST BATHROOM CLEANER FRESH BREEZE 750ML

ASTONISH SPECIALIST BATHROOM CLEANER FRESH BREEZE 750ML

0126790
€ 2.99 €3.99/1 l InStock
In stock
E.S. MYREON ALUMINIUM HANDLE
E.S. MYREON ALUMINIUM HANDLE

E.S. MYREON ALUMINIUM HANDLE

0095418
€ 4.99 InStock
In stock
BAYGON FOOD MOTH PAPER 3PACK
BAYGON FOOD MOTH PAPER 3PACK

BAYGON FOOD MOTH PAPER 3PACK

0273667
€ 6.19 €2.06/1 pcs InStock
In stock
VILEDA BUCKET+WRINGER 10L.
VILEDA BUCKET+WRINGER 10L.
Only Mono Price

VILEDA BUCKET+WRINGER 10L.

0051952
€ 9.99 InStock
In stock
ANEMOS ALUMINIUM STICK BROOM /MOP 140CM
ANEMOS ALUMINIUM STICK BROOM /MOP 140CM

ANEMOS ALUMINIUM STICK BROOM /MOP 140CM

0205788
€ 3.09 InStock
In stock
SCRUB DADDY SPONGE MICKEY DISNEY
SCRUB DADDY SPONGE MICKEY DISNEY

SCRUB DADDY SPONGE MICKEY DISNEY

0286289
€ 4.49 InStock
In stock
RAID AROMATIC PADS 18PCS
RAID AROMATIC PADS 18PCS
Only Mono Price

RAID AROMATIC PADS 18PCS

0225707
€ 3.79 €0.21/1 pcs InStock
In stock
SCRUB DADDY SINGLE PACK - GREEN
SCRUB DADDY SINGLE PACK - GREEN

SCRUB DADDY SINGLE PACK - GREEN

0261731
€ 4.49 InStock
In stock
HG GREASE AWAY 500ML
HG GREASE AWAY 500ML

HG GREASE AWAY 500ML

0036601
€ 4.99 €9.98/1 l InStock
In stock
AROXOL BIO SPRAY 300ML WITH 100% NATURAL ACTION 400ML
AROXOL BIO  SPRAY 300ML WITH  100% NATURAL ACTION 400ML
Only Mono Price

AROXOL BIO SPRAY 300ML WITH 100% NATURAL ACTION 400ML

0214647
€ 6.39 €15.98/1 l InStock
In stock
DRILL POWER BRUSH BLUE MEDIUM ROUND
DRILL POWER BRUSH BLUE MEDIUM ROUND
-10%

DRILL POWER BRUSH BLUE MEDIUM ROUND

0249115
  €3.79  
€ 3.39 InStock
In stock
MR ECO STRONG FIBRE SPONGE 2PCS
MR ECO STRONG FIBRE SPONGE 2PCS

MR ECO STRONG FIBRE SPONGE 2PCS

0270767
€ 2.39 InStock
In stock
HG SHINE RESTORING TILE CLEANER 1L
HG SHINE RESTORING TILE CLEANER 1L

HG SHINE RESTORING TILE CLEANER 1L

0004800
€ 8.69 €8.69/1 l InStock
In stock
THE PINK STUFF MULTIPURPOSE WIPES 72PCS
THE PINK STUFF MULTIPURPOSE WIPES 72PCS

THE PINK STUFF MULTIPURPOSE WIPES 72PCS

0276905
€ 4.99 InStock
In stock
HG SHINE RESTORING CLEANER - NATURAL STONE 1L
HG SHINE RESTORING CLEANER - NATURAL STONE 1L

HG SHINE RESTORING CLEANER - NATURAL STONE 1L

0004794
€ 9.99 €9.99/1 l InStock
In stock
TOOLFLEX SHOVEL HANGER 2PCS 20-30MM
TOOLFLEX SHOVEL HANGER 2PCS 20-30MM

TOOLFLEX SHOVEL HANGER 2PCS 20-30MM

0086541
€ 6.99 €3.50/1 pcs InStock
In stock
VILEDA UNIVERSAL HANDLE - RED
VILEDA UNIVERSAL HANDLE - RED

VILEDA UNIVERSAL HANDLE - RED

0263109
€ 2.89 InStock
In stock
SCRUB DADDY DAMP DUSTER TOWEL - YELLOW
SCRUB DADDY DAMP DUSTER TOWEL - YELLOW

SCRUB DADDY DAMP DUSTER TOWEL - YELLOW

0276911
€ 5.95 InStock
In stock
HG STOVE GLASS CLEANER 500ML
HG STOVE GLASS CLEANER 500ML

HG STOVE GLASS CLEANER 500ML

0131097
€ 7.99 €15.98/1 l InStock
In stock
DRILL POWER BRUSH WHITE SMALL ROUND
DRILL POWER BRUSH WHITE SMALL ROUND

DRILL POWER BRUSH WHITE SMALL ROUND

0249120
€ 3.79 InStock
In stock