Product Category

STANLEY WOOD DRILL 25MM
STANLEY WOOD DRILL 25MM

STANLEY WOOD DRILL 25MM

0168885
€ 3.19 InStock
In stock
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G150
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G150

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G150

0246498
€ 1.49 €0.30/1 pcs InStock
In stock
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G040
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G040

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G040

0246504
€ 2.09 €0.42/1 pcs InStock
In stock
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

0246515
€ 2.09 InStock
In stock
DRILL POWER BRUSH WHITE SMALL ROUND
DRILL POWER BRUSH WHITE SMALL ROUND

DRILL POWER BRUSH WHITE SMALL ROUND

0249120
€ 3.79 InStock
In stock
BOC HSS-TIN DRILL 4MM 2PCS
BOC HSS-TIN DRILL 4MM 2PCS

BOC HSS-TIN DRILL 4MM 2PCS

0183624
€ 1.89 €0.95/1 pcs InStock
In stock
BOC CONCRETE DRILL 6MM M.PURPO
BOC CONCRETE DRILL 6MM M.PURPO

BOC CONCRETE DRILL 6MM M.PURPO

0183700
€ 4.99 InStock
In stock
STANLEY SANDING SHEET 120GR 125MM 5
STANLEY SANDING SHEET 120GR 125MM 5

STANLEY SANDING SHEET 120GR 125MM 5

0218114
€ 3.99 €33.25/1 kg InStock
In stock
KREATOR 5 CONCRETE DRILLS
KREATOR 5 CONCRETE DRILLS

KREATOR 5 CONCRETE DRILLS

0230349
€ 5.99 InStock
In stock
SANDPAPER 4 1/2 NO.120 BLACK
SANDPAPER 4 1/2 NO.120 BLACK

SANDPAPER 4 1/2 NO.120 BLACK

0013255
€ 0.99 InStock
In stock
BOC CONCRETE DRIL PRO 5MM
BOC CONCRETE DRIL PRO 5MM

BOC CONCRETE DRIL PRO 5MM

0183673
€ 1.39 InStock
In stock
BOC 2PCS WOOD DRILL 4MM
BOC 2PCS WOOD DRILL 4MM

BOC 2PCS WOOD DRILL 4MM

0183720
€ 1.69 €0.85/1 pcs InStock
In stock
STANLEY SAW BLADE 152MM WOOD/NAIL
STANLEY SAW BLADE 152MM WOOD/NAIL

STANLEY SAW BLADE 152MM WOOD/NAIL

0216076
€ 7.29 €3.65/1 pcs InStock
In stock
ELTECH 2PCS BITS PZ 1
ELTECH 2PCS BITS PZ 1

ELTECH 2PCS BITS PZ 1

0233155
€ 0.89 €0.45/1 pcs InStock
In stock
ELTECH 2PCS BITS TORX T10
ELTECH 2PCS BITS TORX T10

ELTECH 2PCS BITS TORX T10

0233159
€ 0.89 €0.45/1 pcs InStock
In stock
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G120

0246490
€ 1.49 €0.30/1 pcs InStock
In stock
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G060
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G060

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G060

0246506
€ 2.09 €0.42/1 pcs InStock
In stock
DEKTON PRECISON TOOL KIT 115PCS
DEKTON PRECISON TOOL KIT 115PCS

DEKTON PRECISON TOOL KIT 115PCS

0268312
€ 10.99 InStock
In stock
GRAPHITE 6PCS IMPACT BIT TORX 25MM (TX10,15,20,25,30,40)
GRAPHITE 6PCS IMPACT BIT TORX 25MM (TX10,15,20,25,30,40)

GRAPHITE 6PCS IMPACT BIT TORX 25MM (TX10,15,20,25,30,40)

0282081
€ 3.49 InStock
In stock
KREATOR MASODRY DRILL BIT SET 5PCS 4-5-6-8-10MM
KREATOR MASODRY DRILL BIT SET 5PCS 4-5-6-8-10MM

KREATOR MASODRY DRILL BIT SET 5PCS 4-5-6-8-10MM

0228309
€ 5.99 InStock
In stock
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G080
SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G080

SADU 5PCS VELCRO SANDING PAPER G080

0246508
€ 1.99 €0.40/1 pcs InStock
In stock
TOPEX 1000PCS 8MM STAPLES
TOPEX 1000PCS 8MM STAPLES

TOPEX 1000PCS 8MM STAPLES

0169648
€ 0.89 InStock
In stock
TOPEX 1000PCS 10MM STAPLES
TOPEX 1000PCS 10MM STAPLES

TOPEX 1000PCS 10MM STAPLES

0169649
€ 0.99 InStock
In stock
TOPEX 1000PCS 14MM STAPLES
TOPEX 1000PCS 14MM STAPLES

TOPEX 1000PCS 14MM STAPLES

0169651
€ 1.19 InStock
In stock